Skocz do zawartości

Moto z dobrym dołem


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mogę wiedzieć jaki? ;)

 

To tak opiszę dokładniej szukam 2 cylindrowy silnik do quada na wtrysku o mocy maksymalnej przy obrotach 8.5 tyś Ale lepiej było by przy jak najniższych i suchej misce olejowej i lekkiego turystyka ze względu na żywotność takich silników w porównaniu do crossowych i quadowych

 

Moc około 75 koni chyba że byłby ciężkciężki jak tdm to może mieć trochę więcej aby się zrekompensowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sie rozchodzi o serie R (GS)

 

No nie wiem czy bokser z wyjściem na wał to się sprawdzi w quadzie, na pewno nie pójdzie tak łatwo jak z wsadzeniem silnika od TDM-ki :P

 

Jeszcze chyba BMW F800S miało 2 gary i suchą miskę i pewnie ten model Adam M. miał na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW gs nie chcę. Jakieś inne propozycje?

 

Tylko tdm to bardzo duży kloc i trudno to zmieścić w ramię... A turystyki Enduro? Dobija do 100 tyś km bez remonty? Bo raptor 700 ma silnik xt 660 zmodyfikowany i remonty są co częste a wymiana oleju co 15-20 motogodzin nie zachwyca

 

BMW 800 ma problemy i trafiają to serwisu przez panewki

 

PrzesZczepy są dopuszczalne tylko jest ograniczenie pojemności o mocy temu przeszczepów nie robią bo trzeba było by zmieniać cylinder na mniejszy potem stroić więc nie opłacalne

 

Tak mi się wydaje

 

Żeby włożyć tdm 900 do raptora który ma najwięcej miejsca w ramię mechanicy sonika musieli ją wydłużyć i poszerzyć Ale da sie to zrobić tylko tej mocy w teren trochę za dużo 70-5 to maks co może być wykorzystane w terenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 800 ma problemy i trafiają to serwisu przez panewki

 

 

Taaaaaaa,

 

nie twierdze, ze komus sie nie przytrafilo przytrafilo ale bardziej typuje na urban legend

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, patrząc po Twoich filmikach zastanawiam się, ile kilometrów w życiu zrobiłeś już wokół tej stodoły? :biggrin:

 

Patrząc na tego potwora zazdrość przeze mnie przemawia :laugh:

Edytowane przez tadeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... kuczę.... napewno dużo.... aby nie więcej niz podczas normalnej exploatacji....

Ale jako ciekawostkę podam, że niejaki Jan znany z tego filmiku ( oczywiście w tle wiadoma szopa hahahah),

 

 

Też ujeżdżał Boss Hossa, i pojechał aż za tą obórkę z lewej strony na drogę , potem przez łączkę, a dalej był staw, ja czym prędzej pobiegłem z telefonem rad, że Jan w podobnie efektowny sposób pierdyknie Bossa Hossa do stawu.... jakież było moje rozczarowanie, jak Jan poradził sobie i tuz przed brzegiem zawrócił półtonowe bydlątko.... :icon_mrgreen:



Nasunęła mi się pewna myśl..... opowiadania o Janie :-) Szukajta w Piwie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...