Skocz do zawartości

HD Electra


Rekomendowane odpowiedzi

I właśnie taki powinien być w Elektrze od 2005 roku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

i się .....popsuło wymieniłem wszystkie oleje ,filtry ,świece wkładam akumulator i dupa immobilizer nie chce odblokować kluczyka przeczytałem całe forum w tym temacie jutro będę się bawił w przyciskanie i kody ktoś ma jakieś nowe doświadczenia i porady bo posty dość stare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto swieci. Radio gra pompa zaciąga jak dam na on włącza sie alarm zapala kontrolka klucza i nie idzie zapalic

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

dziś się bawiłem w kody jak na filmikach jak dam on i szybko wcisnę oba naraz kierunkowskazy to idzie wpisywać cyfry różne kombinacje sprawdzałem i nic Drugi filmik pokazuje żeby on-off on-off on 3razy lewy raz prawy i u mnie nic się nie dzieje ma ktoś jeszcze pomysła

 

ten drugi filmik jest chyba do zmiany pinu ale moto chyba musi być na chodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIAŁA wczoraj przeczyściłem wszystkie styki immobilizera i nic dzisiaj znalazłem jeszcze filmik że koło bezpieczników jest z tego co zrozumiałem sterownik syreny i to było to widzi pestkę odblokowuje się zapala jeszcze muszę znaleźć jak zmienić kod bo on-off on-off on 3razy lewy kierunkowskaz 1 prawy nie działa słyszałem że niektórzy w electrze przełączają na accesory Zmieniał ktoś kod pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Może ktoś z szanownych użytkowników posiada instrukcję obsługi radia w HD Electra 2005r?

https://ownersmanuals2.com/harley-davidson/electra-glide-ultra-classic-efi-2005-owner-s-manual-66424

61 strona.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem ELI 2003

chciał bym zasięgnąć wiedzy szanownych forumowiczów co leja do swych pan . Chodzi o oleje ,Rev Tech , moto factory a możne amsoli ?

 

jakas ksiazka serwisowa przy okazji bo w kokpicie nie zorientowany jestem jeszcze :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Edytowane przez wasylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przerabiałem, co kierowca to inne zdanie ja wlałem do silnika półsyntetyk BelRay 20w50 do skrzyni RevTech 80w90 do sprzęgła też RevTech Primary



panowie jakie parametry ma ten akumulator 66010-97C electra glide ultra classic 2008r 1584c

Edytowane przez kolba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przerabiałem, co kierowca to inne zdanie ja wlałem do silnika półsyntetyk BelRay 20w50 do skrzyni RevTech 80w90 do sprzęgła też RevTech Primary

 

panowie jakie parametry ma ten akumulator 66010-97C electra glide ultra classic 2008r 1584c

Nie wiem czy uzyskasz takie informacje. Pytałem w jednym z salonów jaki mam kupić akumulator i nie umieli mi odpowiedzieć, napisałem też na profilu FB HD jakie ma parametry akumulator i nie umieli mi odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uzyskasz takie informacje. Pytałem w jednym z salonów jaki mam kupić akumulator i nie umieli mi odpowiedzieć, napisałem też na profilu FB HD jakie ma parametry akumulator i nie umieli mi odpowiedzieć.

 

http://www.performanceoilsltd.co.uk/harley_motorcycles.html

 

Z tej tabeli wynika ze do EVO I TC jeden olej silnikowy rekomendują i do skrzyni i sprzęgła . Czy jest na sali doktor :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego cytujesz mojego posta o akumulatorze a wstawiasz o olejach :) Chyba coś pomieszałeś :)

 

 

http://www.performanceoilsltd.co.uk/harley_motorcycles.html

 

Z tej tabeli wynika ze do EVO I TC jeden olej silnikowy rekomendują i do skrzyni i sprzęgła . Czy jest na sali doktor :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...