Skocz do zawartości

Peugeot 406 Break 2.1 TD 1997


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam mój wierny sprzęt- peugeota kombi, rocznik 1997, od 1998 roku jeden właściciel w Polsce, jeden kierowca.
Ściągnięty na kołach z Germanii (jako kilkumiesięczny wóz), po stłuczce w tył- mam zdjęcia, wszystkie szyby były fabryczne, (przednia wymieniona po pęknięciu od kamienia kilka lat temu), przedni zderzak wszystkie chłodnice i reflektory fabryczne. Autentyczny przebieg 155 tysięcy km.
Wszystkie 3 kluczyki , dokumentacja serwisowa z Faszystowa, instrukcja obsługi, aktualne ubezpieczenie OC oraz przegląd.
Mechanicznie wszystko sprawne, serwisowany na bieżąco, nic nie puka ani nie stuka, można wsiadać i jechać na koniec świata ;-)
Wyposażenie:
- klimatyzacja sprawna, nie grzebana, chodzi jak złoto
- ABS, wspomaganie kierownicy
- elektryczne szyby z przodu, ustawiane elektrycznie i podgrzewane lusterka
- centralny zamek sterowany z kluczyka, immobilizer, ukryty wyłącznik
- radio fabryczne ze sterowaniem pod kierownicą (jest w papierach ori karta kodowa)
- wycieraczki z czujnikiem deszczu
- tylna szyba podgrzewana
- kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach
- halogeny przeciwmgielne
- koło zapasowe dojazdowe nigdy nie użyte
- relingi fabryczne
Znakomity silnik diesla 2.1 TD 12V 110 KM, 2 razy zmieniony pasek rozrządu z przyległościami, świece żarowe oraz uszczelniona pompa wtryskowa bo się zapowietrzała. Oprócz tego stan fabryczny, głowica nie ruszana, wszystkie śruby dziewicze, nietknięte kluczem, suchy, od nowości nie myty. Pali na strzała, chodzi równiutko, jest elastyczne i ciągnie jak szatan.
Sprzęgło fabryczne, skrzynia biegów miała raz wymieniony olej, chodzi bez zastrzeżeń, podobnie przeguby i półosie.
Zwieszenie w stanie bdb, amortyzatory dobrze tłumią, tarcze i klocki wymienione, stan bdb, łączniki stabilizatorów z tyłu i przodu wymienione.
Środek czysty i zadbany, roleta bagażnika sprawna, radio fabryczne ze sterowaniem pod kierownicą, nie działa zegarek i na chłodzie nie od razu startuje licznik (zimne luty w liczniku- standardowa przypadłość Jaegerów, łatwa do naprawy).
Nadwozie w stanie przyzwoitym- gdzieniegdzie otarcia oraz rysy i spękania szpachli. Drobne ogniska powierzchniowej rdzy, ale do ogarnięcia, perforacji nie stwierdzono ;-) Nie myte ani nie picowane- mogę umyć ale cena wtedy wzrośnie...
Obecnie auto jest na letnich oponach na alusach OZ 195/65R15 (z kompletem śrub do ulufelg) do tego mam komplet zimówek na stalówkach. Chyba jeszcze mam fabryczne letnie gumy Goodyeary- te obecne są drugie jakie zużywa, do tego w trakcie użytkowania dwa razy zmieniłem zimówki bo się zestarzały.

 

Link do zdjęć: https://goo.gl/photos/UuaTdgvPRn6xL88q9

 

Ewentualnie rozważę sprzedaż pojedynczych elementów wyposażenia- roleta, radio, alufelgi, itp. Więcej fotek oraz informacji na mail [email protected]
Jaro 504 230320

Cena 3999

post-17161-0-31197600-1477728917_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...