Skocz do zawartości

BMW F 800 GT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów.Już dłuższy czas zastanawiam się nad kupnem nowego BMW F 800 GT.Trochę drogawa impreza,ale cóż.Pościemniam przed Małżonka i może przejdzie.Ale o co mi chodzi.Aktualnie z wielką przyjemnością pomykam Hondą CBF 600.Różne trasy:Bieszczady,Mazury,Kotlina Kł,Rumunia,Bułgaria i jak wszyscy po całej Polsce w weekendy.Trochę cykam swoją Hanką ruszyć w dalsze trasy:Austria,Portugalia,Italia itp.Proszę o Wasze opinie,czy zakup Beemki F 800 Gt to dobry pomysł na takie zabawy?Z góry dzięki za pomoc.Lewa w górę)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzałem się do zakupu tego motorka. Testowałem go przez weekend i muszę przyznać - prowadzi się rewelacyjnie. Na miasto i krótsze trasy jest to bajka i ma pasek co bardzo mi się podoba. Ale na dłuższe wyprawy wybrałbym raczej małego GS. Też 800-tka i kasa podobna. Ale pozycja wygodniejsza i wygląda rasowo. Wjedziesz tym praktycznie wszędzie, nawet tam gdzie duży GS będzie miał kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak wszystko jasne ale dla mnie 175 cm siedzisko Gs jest stanowczo za wysoko.Śmigałem w Wwie na próbnej Gietekiem i całe stopy na asfalcie-błogo.Dumam,dumam.W zastępstwie obserwuje Yamahę Tracer 700.Ale zbyt wyżyłowana 68 mn.Za to cena super.Sam już nie wiem.To jest zabawa!!!!



A tobie dobrze się śmiga Gieesiakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały GS, ale 700 chyba lepszy niż GT , silnik taki sam jak w standardowej 800 tylko zawieszenie niższe i typowe na czarne .Raczej na kierownika bez plecaczka .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym GS możesz zamówić wersję z mocno obniżonym siedziskiem, sam widziałem takie ostatnio w salonie BMW (robione pod klientów). Ja ze swojego jestem bardzo zadowolony :) mimo tego, że mój to pierwszy motocykl i przez pierwsze 2-3 miesiące miałem trochę problemów z jego wagą. Jeżdżę też po mieście i rzadko kiedy nie mogę się przecisnąć między samochodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Drugi sezon już ujeżdzam F, głównie Bałkany prawie 30k natluczone wszytko z kompletem kufrow i pasażerem. Mam 170cm i obniżone siedzenie jak dla mnie idealnie. Moto dla mnie jest idealne: napęd paskiem, niskie spalanie poniżej 5, nie jest to taki dziadkowóz jak RT, wygodne w trasie dzienne przebiegi do 1000 Km, zakręty bardzo pewnie pokonuje. Z upierdliwych rzeczy to zmiana kół robię ją tylko w ASO bo nie każdy ma nakładkę do wyrażania i ma RDS i już mi jeden oszołom uwalił mimo zapewnień, że wie jak zmienić oponę. Na razie leję paliwo i robię serwisy co 10k km.

 

Wysłane z mojego SM-T520 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Właśnie sprzedałem moje F800S (to jest to samo co GT, tylko w innych owiewkach).

 

Po 8 latach razem i z przebiegiem 65000 opuściło mój garaż. Zwiedziłem nim 18 państw.

 

Bardzo dobry motocykl. Trzeba jedynie uzdatnić stator. W niektórych są też problemy z pompą paliwa. A tak poza tym solidny.

 

Do kół można dotoczyć sobie za 20 zł talerzyki i wtedy da się wymieniać opony w każdym możliwym miejscu.

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 10.10.2016 o 18:43, ZibiGo napisał:

Witam Koleżanki i Kolegów.Już dłuższy czas zastanawiam się nad kupnem nowego BMW F 800 GT.Trochę drogawa impreza,ale cóż.Pościemniam przed Małżonka i może przejdzie.Ale o co mi chodzi.Aktualnie z wielką przyjemnością pomykam Hondą CBF 600. 

Witaj W opisie widzę TRACER. Czyli nie kupiłeś BMW czy po BMW przesiadka na tracera?

Jeżdżę CBF 600 no i właśnie pomysł na 800GT.

Daj znać jeśli kupiłeś i jeździłeś GT

Pozdro

W dniu 10.10.2016 o 18:43, ZibiGo napisał:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LIVE
 
An error occurred. Please try again later
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tap to unmute
Learn more
 
 
Advertisement
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Troche leciwy temat. Patrz na date. Ja ujezdzam GT, jak masz jakies pytania, chetnie odpowiem. Z tym ze moj ma kiere po drugiej stronie, mieszkam w UK. 

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...