Skocz do zawartości

Austriackie przełęcze maj 2017.


ZibiGo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeżeli macie jeszcze miejsce to się chętnie z Wami wybiorę.Pzdr

Gospodarzem tematu jest ZibiGo ale myslę że jest tyle miejsc ilu chętnych , czas pokaże ile osób traktuje ten wyjazd poważnie , i ,, aby do wiosny ,,,zawsze można pisac na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gospodarzem tematu jest ZibiGo ale myslę że jest tyle miejsc ilu chętnych , czas pokaże ile osób traktuje ten wyjazd poważnie , i ,, aby do wiosny ,,,zawsze można pisac na prv.

Tak jest!!!! Pewniaków jest dwóch.......Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak,tak wszystko na to wskazuje że chętni na tą traskę już są.Termin wyjazdu lipiec.Miejsce dla Ciebie jest zarezerwowane od samego początku.Do zobaczenia.



Witam kolegę, widzę że ciekawy temat się krystalizuje może jeszcze jakieś miejsce się znajdzie.

Dla kolegi zawsze pool position.He he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wklejam link do opisu przejazdu, kraszonego fotkami z moim zdaniem, najciekawszych Alpejskich przełęczy. Od Austrii.przez Italię Szwajcarię po Lazurowe wybrzeże.

http://piotrgierasinski.blog.pl/samotne-tour-de-alp-2013r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

czesc

Moze jakos Was natchnie kilka moich podrozy, zjezdzilem Alby od Slowenii po Francje.

Francuskie wysokie sa the best.

Polecam rownież Korsyke i Sardynie.

Na mojej stronie znajdziecie mase info lacznie z mapami, fotkami, filmami, a i na dodatkowe pytania chetnie odpowiem.

 

Tak jak pisali poprzednicy odpuście sobie namioty i zdecydowanie czerwiec jest najlepszym miesiacem, jezeli a Alpach deszcz to trzeba uciekac w Dolomity i na poludnie ;)

 

www.motury.com.pl

 

pzdr Seb@

"The most important is the journey rather than getting to your destination"

 

http://www.motury.com.pl

 

facebook.com/afterhoursPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno nie zaglądałem , a tu ciekawy temat ale chyba zdechniety , może warto odnowic , Alpy jak najbardziej ale najlepiej lipiec , byłem 3 razy , raz w czerwcu i dostaliśmy w dupe z powodu pogody , maj,- moim zdaniem nie ma szans

 

Dawno nie zaglądałem , a tu ciekawy temat ale chyba zdechniety , może warto odnowic , Alpy jak najbardziej ale najlepiej lipiec , byłem 3 razy , raz w czerwcu i dostaliśmy w dupe z powodu pogody , maj,- moim zdaniem nie ma szans

 

Cześć jestem z trójmiasta, jeżeli temat jest aktualny na wakacyjny wyjazd / w maju trochę zimno/ jestem zainteresowany.

Z mojej strony kwatery i pensjonaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem z trójmiasta, jeżeli temat jest aktualny na wakacyjny wyjazd / w maju trochę zimno/ jestem zainteresowany.

Z mojej strony kwatery i pensjonaty.

Dla mnie temat aktualny , najchętniej lipiec , jak by co, zapraszam do kontaktu na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Co się dzieje dalej z tym fajnym tematem? Jeżeli ciągle istnieje proszę o info.

Ja osobiście byłem w weekend majowy w Alpach t.z. Edelweisspitze i Grossglockner.

Fakt, temperatura miejscami spadała do + 3 st. a droga była otwarta, czarna, trochę mokra. (2013 rok) ogólnie fajnie.

A może coś zorganizować w weekend majowy.



Dla mnie temat aktualny , najchętniej lipiec , jak by co, zapraszam do kontaktu na prv

A może coś na majówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...