Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z Was jeździ w czapkach X-lite? jakie modele?

co o nich sądzicie? jakie wrażenia? jak w porównaniu do czapek innych producentów?

 

osobiście kilka czapek od nolana miałem, od orzecha jeszcze z lat chyba osiemdziesiątych, przez n27 z lat dziewięćdziesiątych (te za dzieciaka używane i kupione używane), n102, n91 i jeszcze czasem używam z niskiej półki nolana - grexa g05

ogólnie jestem zadowolony choć ostatniego n91 chwilę musiałem "docierać" - zanim się ułożył to "parę" motogodzin baniak trochę napieprzał

 

i tak jak grex to niska półka nolana to niby x-lite to ta wyższa półka nolana

czy przepaść jest taka sama pomiędzy x-lite'm a nolanem jak pomiędzy nolanem a grexem?

czy faktycznie x-lite można choć porównywać do czapek shoei czy arai?

 

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawdę nikt nie jeździ w czapkach x-lite?

czy to może takie gówno i nikt się przyznać nie chce? :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x-802r. Bardzo lekki, wygodny, super wentylacja, szyba nie paruje nawet bez pinlocka. Ale jest za głośny jak na ten przedział cenowy, nie ma tragedii ale mogłoby być ciszej. Środek wypinany bez problemu, łatwo się pierze i czyści. Jest dobrze wyprofilowany i nie telepie głową nawet przy dużych prędkościach (ma też wysuwany spojlerek z tyłu). Fajna sprawa z blokowaniem wizjera - można zablokować żeby się nie otworzył i można ustawić żeby się nie domykał co zapewnia dodatkową wentylację. Oprócz słabego wyciszenia na minus jest też odklejająca się dolna część (ten plastik dookoła dolnej części kasku).

Gdybym miał kupować jeszcze raz to bym go kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

jakiś czas temu (gdy zakładałem temat) prawie kupiłem x-602

prawie, bo przyszedł nie ten rozmiar i trzeba było odesłać a właściwego rozmiaru niestety nie mieli

miał kosztować 5stów

prawdę mówiąc dupy nie urywał, wprawdzie był lekki (włókno szklane) ale jakość wykonania jakoś mnie nie przekonała

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...