Skocz do zawartości

Kto jest oficjalnym dystrybutorem kasków BELL/Airoh/Suomy w Polsce (najlepiej 3-miasto) ?


PeterQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś wie kto jest oficjalnym dystrybutorem kasków BELL, Airoh, Suomy (tj. w temacie) ? Zależy mi na przymiarce kasków właśnie tych firm, najlepiej w 3-mieście.

Dodam, że szukałem już na oficjalnych stronach producentów i nie dowiedziałem się niczego... Co prawda jedynie na stronie Suomy jest napisane kto jest oficjalnym dealerem, ale nie wiem czy te informacje są aktualne. Dystrybutor ma ubogą ofertę, głównie nastawioną na kaski MX.

 

Pozdrawiam.

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Airoh powinien być w Motorismo, bo właściciel tej sieci to oficjalny dystrybutor tej marki. Bell w tej chwili nie ma w Polsce oficjalnego dystrybutora. Suomy (poza offroadowymi) do niedawna prowadziło Intermotors, ale niestety nie wiem czy ktokolwiek to przejął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć tylko za importera Airoha. Generalnie ciężko będzie Ci przymierzyć szerszą gamę, bo dystrybucja jest dość rozdrobniona. Natomiast sewis pozstawia trochę do życzenia. Miałem kask z wypinaną szczęką, przy delikatnym upadku zatrzask poleciał w drzazgi. Importer zaproponował nowy kask w cenie katalogowej :-). Po interwencji w centrali dogadali się i dostałem zatrzask,który sam wymieniłem. Co nie zmienia faktu że później, przez słabe mocowanie szyby, wspomniana odfrunęła w trakcie jazdy. Kask wytrzymał 1,5 sezonu..

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Airoha w Motorismo to niestety nie mają wszystkich modeli. Mnie interesuje Airoh T600 i jest problem, ponieważ dystrybutor może ściągnąć kask, lecz tylko na indywidualne zamówienie i muszę go wtedy kupić... Jest duże prawdopodobieństwo, że nie będzie pasował. Jestem ciekawy jak to wygląda prawnie. Czy jeśli sprowadzą mi kask pod indywidualne zamówienie to muszę go wziąć? Wydaje mi się, że prawo konsumenta mówi jasno, że towar zawsze można zwrócić (oczywiście jeśli jest w nienaruszonym stanie).

Edytowane przez PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...