Skocz do zawartości

Daytona 675 2010r Salon PL ogłoszenie


grafi00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem pierwszym właścicielem - Daytona kupiona w salonie "Booster" Katowice, Stan oceniam na idealny
Aktualnie obniżona w serwisie więc sprawdzi się nawet dla kogoś niższego, sam mam 166 cm (oryginalne części do podwyższenia w komplecie).

Szyba racingowa (oryginalna w komplecie)
Założony filrt K&N, wymieniony napęd, wymienione klocki, nowy akumulator
Dodatkowo do motocykla zamiast kanapy pasażera może być zamontowany stelaż z systemem monokey umożliwiający zamocowanie kufra, mocowanie RAM do główki ramy pod nawigację.

Motocykl w stanie idealnym wiec zapraszam do kontaktu. 607811150

Jedynym powodem dla którego sprzedaje sprzęt jest przygotowywana wyprawa.

https://www.facebook.com/LookAroundTheGlobe/

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

 

 

post-27586-0-36768600-1475147982_thumb.jpg

post-27586-0-67884300-1475147999_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat przeniesiony, autorowi udało się pominąć jakoś pokrętnie fakt iż fm posiada giełdę, przewidzianą właśnie pod ogłoszenia sprzedaży

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Wszystko jest kwestią złożenia odpowiedniej oferty, jeśli będzie w granicach rozsądku i będziesz zdecydowany to zapewne się dogadamy :)

 

Puki co zapraszam do oględzin i przymiarki.

 

Jak już wcześniej wspomniałem przygotowany projekt wyprawy jest jedynym powodem dla którego chce się rozstać z Daytoną.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...