Skocz do zawartości

Co po litrze.


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę w przy piwie, bo to luźna dysputa ma być.

Szukam motocykla do jazdy po mieście i wokół komina.

Rozstałem się z moim Tigerem 1050 - chwilowo Zona została odsunięta od jazdy i stwierdziłem, że nie do końca mi taki mastodont potrzebny. Szukam czegoś do jazdy do 300km - wokół komina. Ważne żeby było dość lekkie i poręczne (pojeździłem trochę mt07 - i bym sie nei zastanawiał, ale trochę małe moto). Ze starszych motocykli myślałem o sv650, gladusie, versysie po 2011, street triplu po 2011 (z łezkami na przednich lampach), mt03, z nowszych mt-07/09, tracer 700 (trochę budżet nie ogarnie). Może poddacie jeszcze jakieś pomysły? ktoś z was ma benelli albo moto guzzi griso - jak się tym jeździ (w sensie po winklach), a może którąś 800 bmw?. Ważne - mam 193cm wzrostu, do 20k wytrzymam, powyżej już tylko okazję łyknę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój temat http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/178736-duza-rzedowka-co-polecacie/

Miałem podobny dylemat bo turystyka poszła w odstawkę, w końcu padło na K1200R (albo K1300R ale ciężko będzie w tym budżecie). Raczej nie ma nic innego dającego tyle frajdy z jazdy co te beemki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k1300 - ok, ale nie na miasto. Poza tym w przypadku turystyka, zostałbym wierny triumphowi i kupił ST 1050, co też rozważam. Chcę coś małego do polatania po mieście i licznych winklach wokół Wrocka ;)

F800 w pierwszej 10 rozważanych moto jest - zastanawiam się tylko, czy ma pazura - nigdy nie jeździłem 2'ką bmw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po litrze oczywiście dobrze jest skoczyć chociaż po połówkę, ewentualnie jeśli liter na dwoje to można myśleć o położeniu się spać. Przepraszam ale bardziej nie pomogę, bo się nie znam :) :flesje: Chciałem tylko nabić posta, skoro luźna rozmowa ^^

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k1300 - ok, ale nie na miasto. Poza tym w przypadku turystyka, zostałbym wierny triumphowi i kupił ST 1050, co też rozważam. Chcę coś małego do polatania po mieście i licznych winklach wokół Wrocka ;)

 

 

K1300R z racji braku owiewek to raczej głównie na miasto się nadaje :P

 

A jak ma być małe to jest taki sprzęt jak Street Triple 675, za te pieniądze dorwiesz jakiegoś 3 - 4 latka. Małe i zwinne, jeździłem i polecam. Dla mnie aż za małe. Z racji tego, że czasem bym wyskoczył z plecaczkiem na jakiś wypad ze 200 - 300 km to padło na BMW bo tam jednak trochę więcej tej kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w przy piwie, bo to luźna dysputa ma być.

Szukam motocykla do jazdy po mieście i wokół komina.

Rozstałem się z moim Tigerem 1050 - chwilowo Zona została odsunięta od jazdy i stwierdziłem, że nie do końca mi taki mastodont potrzebny. Szukam czegoś do jazdy do 300km - wokół komina. Ważne żeby było dość lekkie i poręczne (pojeździłem trochę mt07 - i bym sie nei zastanawiał, ale trochę małe moto). Ze starszych motocykli myślałem o sv650, gladusie, versysie po 2011, street triplu po 2011 (z łezkami na przednich lampach), mt03, z nowszych mt-07/09, tracer 700 (trochę budżet nie ogarnie). Może poddacie jeszcze jakieś pomysły? ktoś z was ma benelli albo moto guzzi griso - jak się tym jeździ (w sensie po winklach), a może którąś 800 bmw?. Ważne - mam 193cm wzrostu, do 20k wytrzymam, powyżej już tylko okazję łyknę...

zostaw tego tigera, zamienisz na jakiegoś miejskiego łobuza to Ci będą nogi drętwiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

191 wzrostu... Bierz Strita tylko R. Wiem bo mam... Nie pożałujesz... I tor i trasa i ulica... I wszędzie kupa zabawy i radkchy... Po GTRze .am ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...