Skocz do zawartości

Linka gazu rs 125 Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę zalozyc nowe manetki barracudy do rski 125 i teraz pytanie bo nie wiem o co chodzi...

Manetki chce zalozyc te;

http://www.olx.pl/oferta/manetki-motocyklowe-z-ciezarkami-barracuda-r1-r6-gsxr-fazer-bandit-CID5-IDfKc4Z.html

Jak widać na zdjeciu one maja wejscie na dwie linki a jak wejde na allegro i szukam linki do rs 125 to mam to;

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6259164327

Moze mi ktos wytlumaczyc po co 3 linki wiem ze jedna od gazu:) druga od dozownika a trzecia od czego?

I czy one beda pasowac bo bo maja wejscie na dwie linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to jest po prostu linka gazu, linka od dozownika i linka ssania?

Z tym ze nie wiem ile mam linek zaciagnietych na manetce bo nie mam mozliwosci sprawdzenia bo mnie nie ma w domu, a nie chce kupic manetki na 2 linki a tu sie okaze ze mam na manetce 3 linki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w wyszukiwarkę wpisać np. hasło "manual aprilia rs 125 pdf", ściągnąć dokument i się z nim zapoznać.

Myślę, że znajdziesz tam informacje, które Ciebie interesują na ten temat i wiele innych.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema nad czym debatować , w dwusuwach zazwyczaj linka składa się z trzech linek , jedna linka idzie z rolgazu potem dochodzi do rozdzielacza i wychodzą dwie osobne linki jedna idzie do gaźnika druga do dozownika , a te manetki uniwersalne mają kilka adapterów żeby pasowały do różnych moto 4t i 2t , cross , ścig itd , przed kupnem radził bym jakoś zmierzyć średnice adapterów żeby pasowały do starego rollgazu , na 95% będzie pasować ale jak niechcesz wtopić kasy to lepiej sie upewnić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...