Skocz do zawartości

Kupię Derby Cover do Twin Cam'a


Boccacio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki derby cover to jak za darmo;)

To tez drogo i tutaj zaplacic 400 czy 500$ za glupi derby cover bo musisz na to pracowac caly dzien lub dwa

 

odpusc sobie to glupota zmieniac, lepiej wymien linki czy siedzenie na lepsze

 

na ebayu jest jeszcze wyprzedaz linek od gazu barnett platinum po 19$ za sztuke, sprzegla po 29$ chyba i to jest dobra inwestycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez drogo i tutaj zaplacic 400 czy 500$ za glupi derby cover bo musisz na to pracowac caly dzien lub dwaodpusc sobie to glupota zmieniac, lepiej wymien linki czy siedzenie na lepsze

na ebayu jest jeszcze wyprzedaz linek od gazu barnett platinum po 19$ za sztuke, sprzegla po 29$ chyba i to jest dobra inwestycja

Swoją drogą chciałbym pracować w Polsce za 400 - 500 nawet złotych:)

Jeżeli szanowny Kolega byłby w stanie kupić dla mnie takie linki komplet sprzęgło plus 2 do gazu po cenach jakie napisał to chętnie wezmę i oczywiście dorzucę na butelkę zacnego trunku. Ja jednak na eBayu nie znalazłem tańszej linki do sprzęgła - cable clutch na 75$ co daje 300 zł a u nas w PL są po 350 zł czyli różnica niewielka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez drogo i tutaj zaplacic 400 czy 500$ za glupi derby cover bo musisz na to pracowac caly dzien lub dwa

 

odpusc sobie to glupota zmieniac, lepiej wymien linki czy siedzenie na lepsze

 

na ebayu jest jeszcze wyprzedaz linek od gazu barnett platinum po 19$ za sztuke, sprzegla po 29$ chyba i to jest dobra inwestycja

W Polsce średnio pracujesz cały tydzień :(.

W milicji tam gdzie robię możesz iść na służbę dodatkową 8h w piątek, sobota,niedziela za 130pln .

Najlepsze jest to że masz bardzo często tylko jeden wolny weekend (dwa dni) w mc i na dodatek służba za taki hajs .

Nigdy nie byłem i nie pójdę, wolę porobić coś w domu albo z dziećmi .

Idąc na służbę dodatkową np. takie dwie to masz na czysto całe ku...wa 65 $ :banghead: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chciałbym pracować w Polsce za 400 - 500 nawet złotych:)

Jeżeli szanowny Kolega byłby w stanie kupić dla mnie takie linki komplet sprzęgło plus 2 do gazu po cenach jakie napisał to chętnie wezmę i oczywiście dorzucę na butelkę zacnego trunku. Ja jednak na eBayu nie znalazłem tańszej linki do sprzęgła - cable clutch na 75$ co daje 300 zł a u nas w PL są po 350 zł czyli różnica niewielka. Pozdrawiam

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=barnett+platinum+harley&_sop=15

tu masz od 14 $ za linki do gazu barnett platinum

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=barnett+platinum+harley&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=barnett+platinum+harley+clutch&_sacat=0

tu od 19$ za barnett platinum do sprzegla

 

teraz jakis sklep wysprzedaje na ebay linki idle & throttle do H-D barnett platinum od 6 do 8 $ za sztuke

 

barnett jak i inne firmy maja poj**ane katalogi, to ze oni pisza ze to pasuje tylko do jakis tam modeli to sie zgadza, ale te linki pasuja do sporej ilosci HD, tylko trzeba samemu znalezc

 

mozna sie sugerowac np katalogiem HD

http://www.harley-davidson.com/en_US/Media/downloads/Genuine_Motor_Accessories/2011_GMA_Catalog/control-cables.pdf?version=desktop

i sprawdzic czy od tego modelu do innego pasi

 

Takie ceny sa tylko trzeba szukac i nieraz poczekac az sie pojawia. Zaplacilem w sklepie 9$ za dwie linki Magnum Platinum gdzie jedna w normalnej cenie to koszt 50$.Obok mnie zamykal sie sklep sportowy robili czyszczenie i doslownie za 1 dolara kupilem narty wodne przecenione z 200$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=barnett+platinum+harley&_sop=15

tu masz od 14 $ za linki do gazu barnett platinum http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=barnett+platinum+harley&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=barnett+platinum+harley+clutch&_sacat=0

tu od 19$ za barnett platinum do sprzegla

teraz jakis sklep wysprzedaje na ebay linki idle & throttle do H-D barnett platinum od 6 do 8 $ za sztuke barnett jak i inne firmy maja poj**ane katalogi, to ze oni pisza ze to pasuje tylko do jakis tam modeli to sie zgadza, ale te linki pasuja do sporej ilosci HD, tylko trzeba samemu znalezc

mozna sie sugerowac np katalogiem HD

http://www.harley-davidson.com/en_US/Media/downloads/Genuine_Motor_Accessories/2011_GMA_Catalog/control-cables.pdf?version=desktop

i sprawdzic czy od tego modelu do innego pasi

Takie ceny sa tylko trzeba szukac i nieraz poczekac az sie pojawia. Zaplacilem w sklepie 9$ za dwie linki Magnum Platinum gdzie jedna w normalnej cenie to koszt 50$.Obok mnie zamykal sie sklep sportowy robili czyszczenie i doslownie za 1 dolara kupilem narty wodne przecenione z 200$

[/

Pewnie powiesz ze marudzę ale tutaj pojawia sie jeszcze jedna kwestia. Pewnie prawdopodobnie można dopasować z innych modeli tylko co jeśli zajdzie pomyłka? Odsyłając do USA narażamy sie na dodatkowe koszta jeżeli oczywiście sprzedający zechce przyjąć bo jeżeli nie to kasa w plecy i zostajemy z niepotrzebna linka. Jak piszesz obok Ciebie zamykał sie sklep ... Można obejrzeć sprawdzić na żywo a tutaj towar wysyłamy za granice. Tak tez bywa z motocyklami po drodze. A to uszkodzony podczas załadunku czy rozładunku a to okradziony. W każdym bądź razie zgrabnie z tematu derby cover przeszliśmy na linki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to pie**olisz jak stara panna :) jesli dopasujesz numerami z tego katalogu to co ma nie pasowac, mi pasowalo to i innym bedzie

Z tego katalogu, który podałes do mojego modelu czyli FLSTF rocznik 2008 nie ma numeru dla linek w oplocie stalowym to pierwsze, a po drugie skoro ktoś sprzedaje linkę za 20-30$ do sprzęgła to nie wydaje Ci sie dziwne ze jednak niektórzy sprzedają po 70-100 baksów? Jeżeli to takie proste - nie mowię o linkach do gazu bo faktycznie są w przedziale 20-30$ ale znajdź linkę do sprzęgła do mojego rocznika poniżej 70 baksów- ja takiej nie widzę. Pozdrawiam p.s skąd wiesz ze pier...olę skoro dupą nie ruszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdola :) I co z tego ze nie ma w stalowym jak jest diamondback 38850-09, to chodzi tylko numer ktory porownasz w tej tabeli do jakich jeszcze innych modeli hd pasuje clutch cables. Potem szukasz najtanszej linki np barnett platinum z modelem hd niekoniecznie twoim ale pokrywajacym sie z ta tabela, lapiesz to proste.

Np Barnett podaje ze clutch cables ktora sprzedaja pasuje do FXSTS 96-99 i innego modelu, a do twojego juz nie, a wedlug tabeli hd ma ten sam numer i pasuje i do twojego, to tylko przyklad ale sie pokrywa w 100%, sprawdzilem na kilku swoich hd i znajomych. Malo tego, idac glebiej znajdziesz aftermarketowe katalogi gdzi ta sama linka pasuje do jeszcze wiekszej liczby modeli hd.

No ale wybacz szukac za ciebie ja nie bede. Naprowadzilem cie a to juz polowa drogi. Ja za clutch cables do flsts z 99 (taka sama jak twoja 62 in) zaplacilem 24$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego Robercie trochę konstruktywnej gadki i jest ok. Po co zaraz sie obrażać :) Poszukam i moze coś tam znajdę. Szkoda ze nie da rady tak z częściami HD. Ale nie zaprzeczysz ze masz łatwiej jeżeli chodzi o kupowanie części i akcesoriów do HD, w końcu w USA jest większy dostęp, a w PL cała masa ludzi która próbuje za 2 krotnie większa cenę sprzedać to co kupiła za wielka woda. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie ebay, pisales ze to dziwne ze jedni maja po 20 inni po 120 i to podejrzane jest. Nawet jesli ktos sprzedajac przedmiot zaznaczy opcje ze nie ma zwrotu i gwarancji u niego, to jest jeszcze ebay gwarantowany zwrot pieniedzy jesli kupisz cos co nie bedzie odpowiadalo zdjeciom lub opisowi aukcji, ewentualnie sprzedajacy ukryje jakies wady. To dziala w 100% sam sie przekonalem, wysylasz zdjecia ze dostales nie to co bylo opisane i zwracaja kase za przedmiot, malo tego, nie odsylasz tego gowna co dostales tylko ci zostaje. Zawsze sie jakas ku*wa trafi co chce kogos w balona zrobic, ja sprzedalem wiele rzeczy na ebayu lacznie z samochodami, przy takich transakcjach ebay blokuje kase ktora ktos ci zaplacil za przedmiot, do chwili az kupujacy go otrzyma i nie rosci zadnych pretensji, to dziala.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja i chyba w tym na 1 miejscu wygrywa ebay z Allegro nie wspominając już o wielkości tych serwisów aukcyjnych. Niejednokrotnie porównujac ebay z Allegro można powiedzieć ze na tym drugim okazji nie ma. Ale w PL już tak sie utarło ze ludziom cieżko uwierzyć temu z czym do czynienia nie mieli wiec ograniczają sie do poszukiwań tylko w Allegro czy kilku mniej znanych serwisach w PL - a bo to po polsku można sie dogadać a to nie chce problemów z cłem itd. Jednak warto poszukać skoro można cokolwiek kupić za 50% ceny. Pozdr

 

Jeszcze mam jedno pytanie. Szukając linki - faktycznie znalazłem - może nie za 19 ale za 40 baksów - to tez bardzo dobrze biorąc pod uwagę ceny w PL. Numery w tabeli HD na diamondback oczywiście się zgadzają ale jednak po porównaniu długości linek są rożne np jedna linka 62 a druga 68 cali. Inna sprawa ze fabryczny numer linki wg Barnetta jest inny i na koniec trzeba zauważyć ze rocznikowo linka zgodnie z tabela harleya z kolumny diamentach powinna z rocznika 1996 pasować do 2008 - wydaje mi się to conajmniej dziwne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to dziwne, tak jest ze 96' i 08' maja te same, uwazaj tylko zebys sobie nie kupil linki dluzszej od standardowej, ale one maja w tytule opisu aukcji zawsze podana jakas dodatkowa cyfre np. 4,6 itd



Co do allegro to dymaja kazdego na kase, pieniadze za wystawienie towaru itd biora za cokolwiek kase, na ebay wystawiasz gratis tyle razy ile chcesz dopoki nie sprzedasz, potem placisz od sprzedazy groszawa oplate a nie haracz jaki jest na allegro, Druga sprawa z w PL chca dymac wszystkich i ebay PL jednak pobiera kase za wystawienie przedmiotu, moze nie taka jak na allegro np za wystawienie auta 20 zl na allegro a ebay pl 0,80 zl. no ale w PL wraz ja pobiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest to dziwne, tak jest ze 96' i 08' maja te same, uwazaj tylko zebys sobie nie kupil linki dluzszej od standardowej, ale one maja w tytule opisu aukcji zawsze podana jakas dodatkowa cyfre np. 4,6 itd

Co do allegro to dymaja kazdego na kase, pieniadze za wystawienie towaru itd biora za cokolwiek kase, na ebay wystawiasz gratis tyle razy ile chcesz dopoki nie sprzedasz, potem placisz od sprzedazy groszawa oplate a nie haracz jaki jest na allegro, Druga sprawa z w PL chca dymac wszystkich i ebay PL jednak pobiera kase za wystawienie przedmiotu, moze nie taka jak na allegro np za wystawienie auta 20 zl na allegro a ebay pl 0,80 zl. no ale w PL wraz ja pobiera.

 

Zastanawiałem sie bardziej nad tym jak linka pasuje właśnie do moto z 96 i ile przez te lata sie zmieniło:) Odnośnie linek Barnett to dziwi mnie jedna sprawa ze do jednego moto pasują 3 linki o rożnych numerach seryjnych jednego producenta. Na logikę tak jak części maja rożne numery i pasują do poszczególnych modeli to jak rożne linki o rożnych numerach seryjnych nadanych przez Barnett pasują do jednego moto np linka o numerze 106-30-10039 to przecież nie ta sama co 106-30-10041 a wg tabeli HD powinna pasować. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...