Skocz do zawartości

Kupię Derby Cover do Twin Cam'a


Boccacio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję derby cover - dekiel sprzęgła do Fat boy'a z 2008 roku. Szukam 2 wariantów:

http://www.parts-vehicle.com/detail/accessories/Harley-Davidson-105th-Anniversary-2008-Derby_301969567037.html

Lub

http://www.ebay.com.au/itm/Harley-Davidson-Motor-Co-Derby-Cover-25338-99A-/282049482887

Interesują mnie powyższe 2 wzory - bez zarysowań. Chyba, że mieszka któryś z Kolegów poza naszą Polską i pomoże kupić.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja spytam o ten drugi. Niestety tego z pierwszego linku ciężko dostać,a jeżeli już się pojawi ceny szybują w przedziale 1500 - 2000 zł - masakra. Pewnie zamówię ten drugi jak radzisz u dealera HD. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam klienta ktory mial zestaw 4 coverow/dekli do softa 105th anniversary, wisialy na allegro jakis czas temu.
dam mu znac ze jest popyt jesli ma to pewnie wystawi, ale nie mam pojecia ile "krzyknie"
o takim czyms mowa, http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/ts-parts/cabinet/2013/0301/21308260_001.jpg

25tkdq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzięki za dobre chęci ale ten cover z linka to tzw timer cover - na filtr powietrza a ja poszukuje derby cover na sprzęgło.:)

 

znam klienta ktory mial zestaw 4 coverow/dekli do softa 105th anniversary, wisialy na allegro jakis czas temu.dam mu znac ze jest popyt jesli ma to pewnie wystawi, ale nie mam pojecia ile "krzyknie"o takim czyms mowa, http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/ts-parts/cabinet/2013/0301/21308260_001.jpg

Zestaw naprawdę świetna sprawa. Z tego co obserwowałem jakiś czas temu na ebay ceny takich zestawów były na poziomie ok 900 USD czyli w okolicach 3 tys zł. Jak dla mnie przesada. Dlatego szukam samego derby covera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw naprawdę świetna sprawa. Z tego co obserwowałem jakiś czas temu na ebay ceny takich zestawów były na poziomie ok 900 USD czyli w okolicach 3 tys zł. Jak dla mnie przesada. Dlatego szukam samego derby covera.

Mają rozmach sk...ny dekle za taką kasę :blink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Każdy nowy derby cover na stronie Harry'ego można kupić w okolicach 400 zł a tu... Cóż anniversary kolejny powód aby zarobić ;)

anniversary i specjalne edycje np. marines czy fire department rzadza sie swoimi prawami i ceny bywaja zabojcze

np. http://www.ebay.com/itm/NEW-Harley-Davidson-SHERIFF-ONE-like-Police-DERBY-TIMER-AIR-CLEANER-COVER-SET-/141259207593?hash=item20e3b473a9:g:60kAAOxyUylTT-u2&vxp=mtr

inna sprawa ze jest klient w US ktory skupuje najciekawsze gadzety rocznicowe i pozniej wystawia pojedynczo jako jedyny w calym ebayu.

derby ktorego szukasz on wystawia za $489

 

 

 

 

 

Edytowane przez LanyHD

25tkdq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Przeszukałem już cały ebay. Zgadzam się z Tobą - tylko biorąc pod uwagę cenę 489$ i teraźniejszy kurs dolara po 3,91 to nam daje 1911 zł. Nie trzeba kalkulować ze za taka kwotę można już niezły komplet nowych wydechów kupić;) a z drugiej strony gdyby był na te covery taki wielki popyt i zainteresowanie to szybciej znikalyby z serwisów aukcyjnych. Na razie aukcje się końca i znowu się pojawiają czyli nie tak łatwo sprzedać za taka cenę... Pewnie będę musiał poszukać czegoś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy niewiadomo. Chociaż jak ktoś kiedyś napisał marketing robi dobrą robotę :)

My chcemy placic tylko za towar, a ze ten th jest troche ladniejszy, czyli tylko trochce drozszy powinien byc. Amerykanie przywiazuja ogromna wage do wszystkich rzeczy czy wydarzen zwiazanych z jakms tam cholernym anniversary, dlatego ceny byle gowna moga siegac zenitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak jak Kolego piszesz - Amerykanie. Porównywać można wiele chociażby zarobki. Z jednej strony można powiedzieć chciałeś HD to płać;) a z drugiej jakiś tam rozsądek być musi - chociaż w USA raczej sie o tym nie mówi. Zerkając na amerykańskie auta tj hot rody czy muscle których ceny są astronomiczne nie ma sie co dziwić. Taki derby cover to jak za darmo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak dolar jest powyżej 3,5 pln to opłacalność jest taka sobie :(.

Co do zarobków to w US wszyscy lepiej zarabiają od Polaków w Pl.

Ja kiedyś dałem za deklel z Rizomy do dwóch sportsterów coś koło 1000pln.

Najlepsze że do żony musiałem go przerobić :).

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...