Skocz do zawartości

Kupię Derby Cover do Twin Cam'a


Boccacio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo często firmy aftermarketowe poprawiają fabrykę, czyli w OEM jest ta sama linka do BT i Sportów, Barnett robi linkę do Sporta np. minimalnie dłuższą lub któtszą, bo OEM jest zbyt luźny/napięty i np. wyciera lakier na ramie...

 

Linki od sprzęgła się nie zmieniły, ale nie mam pewności jak jest po roku 2008, bo tych nie grzebałem. Tak naprawdę cały myk polega na długości linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo często firmy aftermarketowe poprawiają fabrykę, czyli w OEM jest ta sama linka do BT i Sportów, Barnett robi linkę do Sporta np. minimalnie dłuższą lub któtszą, bo OEM jest zbyt luźny/napięty i np. wyciera lakier na ramie...Linki od sprzęgła się nie zmieniły, ale nie mam pewności jak jest po roku 2008, bo tych nie grzebałem. Tak naprawdę cały myk polega na długości linki...

OK czyli już wszystko jasne. Nie mam więcej pytań:) Poszukam odpowiednich linek dla siebie w końcu dobra wiadomość ze za 400 zł za wielka woda można kupić komplet linek do sprzęgła i gazu a u nas trzeba tyle zapłacić za samo sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do zmiany siedzenie, tylko o tym jeszcze nie wiesz. FLSTF 07 w gore maja tragiczne siodla, nie musisz walic mustanga za 400$ bo to glupota, wystarczy zmienic sam wklad w siedzeniu. Ja zmienilem sama gabke na gel z pamiecia, obszycie zostalo stare, namawiam na zmiane, komfort wzrasta o 500%



Do kompletu zaloz manetki w stylu cushion 56006-88C.jpg i moto zrobi sie komfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do zmiany siedzenie, tylko o tym jeszcze nie wiesz. FLSTF 07 w gore maja tragiczne siodla, nie musisz walic mustanga za 400$ bo to glupota, wystarczy zmienic sam wklad w siedzeniu. Ja zmienilem sama gabke na gel z pamiecia, obszycie zostalo stare, namawiam na zmiane, komfort wzrasta o 500%

Do kompletu zaloz manetki w stylu cushion 56006-88C.jpg i moto zrobi sie komfortowe.

Na razie nie myśle o zmianie siodła - nie mam czasu na długie wyjazdy. Rocznie śmigam ok 3 tys km - przynajmniej na razie dopóki dzieci nie podrosną. Manetki już zamówiłem w zeszłym tygodniu. Kwestia gustu ale avony miałem w sporciaku i dobrze się sprawdzały http://www.ebay.com/itm/Avon-Chrome-Excalibur-Air-Cushion-Grips-for-2008-2014-Harley-AIR-90-FLY-EX-/262085335151?fits=Make%3AHarley-Davidson&hash=item3d0580d86f:g:Ag4AAOSwo6lWLuhh&vxp=mtr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...