Skocz do zawartości

Jakaś sprawna porównywarka OC


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale składka nie zależy od imienia i nazwiska czy też numeru buta

najważniejszymi składowymi wpływającymi na wysokość składki są:

-wiek posiadacza

-staż w ubezpieczeniu

-bezszkodowy przebieg ubezpieczenia

-miejsce zamieszkania

-rodzaj pojazdu, jego parametry i sposób użytkowania

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ma

natomiast co do porównywarek, to kiedyś próbowałem szukać wyceniając w kalkulatorach poszczególnych TU. wychodziły wyniki z dołu do góry, a i tak wszystko przebił mieszkający po sąsiedzku broker ubezpieczeniowy - co roku znajdował najlepszą ofertę, nigdy nie byłem zawiedziony. zadzwonić do firmy, która oferuje różnych ubezpieczycieli i niech policzą oni na podstawie danych bazowych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale składka nie zależy od imienia i nazwiska czy też numeru buta

najważniejszymi składowymi wpływającymi na wysokość składki są:

-wiek posiadacza

-staż w ubezpieczeniu

-bezszkodowy przebieg ubezpieczenia

-miejsce zamieszkania

-rodzaj pojazdu, jego parametry i sposób użytkowania

 

A wszystkie te dane są w bazie UFG, którą sprawdzasz po PESEL-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale porównywarki internetowe nie mają dostępu do bazy UFG i o wszystko pytają, niekoniecznie wyliczając składkę od razu

niepotrzebnie tylko pytają o dane osobowe - tzn. dla nich potrzebnie bo zbierają dane a tego jak widać klienci nie musza tolerować - stąd pytanie na początku tematu

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pic na wode i tak trzeba zadzwonić albo osobiście się potargować , sprawdziłem już kilka stron i wiekszość chce numer telefonu imie nazwisko pesel jeszcze brakuje żeby wyskoczyło okienko że jestem milionowym odwiedzającym i wygrałem loterie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale imię, nazwisko i numer telefonu nie mają wpływu na wysokość składki więc nie musisz podawać prawdziwych jeśli sprawdzasz tylko orientacyjnie.

Adres ma znaczenie a konkretnie to kod pocztowy. Pesel również musisz podać prawdziwy.

Wejdź na rankomat.pl i sobie wylicz a jeśli któraś oferta okaże się dla Ciebie korzystna to podajesz już prawdziwe dane i otrzymujesz wycene ważną ileś dni na maila, po opłaceniu dostajesz polisę, drukujesz i jeździsz. Nie musisz nigdzie dzwonić i się targować.

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rankomacie jak zawsze sprawdzam to jedyne co podaję prawdziwe to parametry auta, miejsce zamieszkania i zniżki. Imienia, nazwiska i PESELu z tego co pamiętam to nie wymagali. A numer telefonu to im potrzebny po to żeby dzwonić z ofertami więc wpisywałem jakiś zmyślony typu "555 555 555".

I taka ciekawostka: rankomat za Polo 1.4 wyliczył mi 434 zł w Liberty. Wszedłem na stronę Liberty, wklepałem dane auta i miejscowość. Pokazało się jakieś pole na kod rabatowy to w google wpisałem "Liberty kod rabatowy" i znalazło mi ich fanpage z facebooka z kodami, skopiowałem kod i o dziwo zadziałał, chyba 10% taniej. Potem wyskoczyło, że płatność kartą to znowu ileś tam procent rabatu i udało mi się zejść z ceną OC do 347 zł. Kolega, który jest agentem w ubezpieczeniach aż się zdziwił bo nigdzie nie mógł mi znaleźć taniej niż coś koło 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy żadna porównywarka ubezpieczalni nie znalazła mi ubezpieczenia, co roku muszę skakać i szukać po stronach danych ubezpieczalni, jako że mam kilka pojazdów co ubezpieczenia trochę już na ten temat wiem. Ceny OC poszły cholernie w górę i za max zniżki w pojeździe o poj 1.4 z 98 roku ceny składek zaczynały się od 550pln (axa) do ponad 2000pln (allianz) średnia cena to 900pln wszystkie zarejestrowane w Gdańsku, małe roczne przebiegi, parking strzeżony, prawko od 95 roku. Moja druga połówka zarejestrowała w Przemyślu swój pierwszy samochód na siebie poj 1.0 na raty wyszło lekko ponad 700pln. Także radzę poszukać na każdej jednej możliwej stronie i ewentualne zapisnie kalkulacji której cena może być niższa niż ta, która zostanie ci wyliczona dzień przed ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku miałem za 2.0 400zl a w tym 650.

Toż to zwykle pierdolone zlodziejstwo!!!

Moja "porównywarka" Małgosia :) wyliczyła mi 460 zł za starego klekota 2,5. I to busa do 3,5t.

Powiedziała że to tanio i żeby się spieszyć, bo normalny pułap dla tej pojemności to teraz 650 zł.

Podrożało w tym roku boleśnie.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...