Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ 750 1982r., ogłoszenie


Lukas1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pytanie odnośnie opinii dotyczących modelu GPZ 750 z 1982 roku. Ktoś coś słyszał, widział, latał?

 

http://m.finn.no/mc/all/ad.html?finnkode=81466226&fks=81466226

 

Wiele wymienionych rzeczy ale cieknie spod uszczelki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mankamenty:

- zużycie prowadnic zaworów przy większych przebiegach ( nie wolno pałować na zimnym)

- branie oleju, chyba jest nawet norma zużycia oleju

- klekoczący łańcuch przekładni wstępnej

- napinacz łańcucha rozrządu

- dostępność części, ale chyba nie jest źle...

 

http://www.bikebandit.com/oem-parts/1982-kawasaki-gpz-750-kz750r/o/m150535#sch425751

 

Kiedyś znajomi ( chłopki-roztropki) z okolic przyprowadziły taki sam model ( dostali w rozliczeniu od Niemca- co jak oddawał to płakał- chyba ze szczęścia)- podobno tylko akumulator włożyć i jeździ, niestety, jak kręciłem wałem zawory stały na amen( widziałem przez otwór świecy), zabrali wkurzeni powiedzieli, że dadzą do innego mechanika, napewno odpali... do tej pory nie słyszałem żeby takie coś jeździł po okolicy, znaczy stoi gdzieś w stodole pod ciukami z sianem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jasiu, Jasiu:

- pałować na zimno raczej nie należy żadnego silnika,

- branie oleju występuje szczególnie, jak się nie pilnuje pkt. powyższego,

- klekoczący napęd przekładni wstępnej - dodajmy na wolnych obrotach,

- napinacz łańcucha rozrządu - owszem podobnej konstrukcji, jak w polecanym przez Janka w innym wątku KZ/Z 1300.

- nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...