Skocz do zawartości

Wrzesień południe Europy


kolo_46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomału zaczynam planować jakąś podróż we wrześniu. Kierunek południe Europy, Włochy, południowa Francja, może Barcelona. Także Korsyka jest w kręgu moich zainteresowań. Jak więc widać na razie tylko ogólny zarys, długość i dokładny termin do dogadania ale tak optymalnie wydaje mi się, że 10-14 dni byłoby w sam raz.

Może ktoś planuje podobny termin i kierunek bo prawdę mówiąc organizator ze mnie kiepski i wolałbym podłączyć się do kogoś kto ogarnia takie sprawy jak trasa, noclegi itp. :) Spanie raczej budżetowo ale bez namiotów bo nie chce mi się taszczyć tego całego dziadostwa.

Jakby ktoś był zainteresowany albo miał inne ciekawe propozycje pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No więc pomału krystalizuje się plan wyjazdu. Start 01.09, w tamtą stronę przez Niemcy, Belgię, Francję w kierunku Pirenejów, później Andaluzja. Powrót południowym wybrzeżem. Zabieramy namioty żeby obniżyć trochę koszty. Na razie jest nas dwóch, jakby ktoś był zainteresowany zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc pomału krystalizuje się plan wyjazdu. Start 01.09, w tamtą stronę przez Niemcy, Belgię, Francję w kierunku Pirenejów, później Andaluzja. Powrót południowym wybrzeżem. Zabieramy namioty żeby obniżyć trochę koszty. Na razie jest nas dwóch, jakby ktoś był zainteresowany zapraszam.

 

Głównym celem wyprawy są Pireneje ( chcemy je przejechać z północy na południe) ,oraz najładniejszy rejon Hiszpanii - okolice Murcji . Wracamy południową Francją , przez Szwajcarię ( lub Włochy ) do Polski. Czas wyprawy ok 14-20 dni. Wyjazd budżetowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

zaproponuje Chorwację , wyjazd np. w terminie 12 -22 wrzesień,

wyprawa turystyczna, jazda na spokojnie, t.j. bez nabijania kilometrów trasy dzień w dzień,

ewentualnie jestem otwarty na zmianę kierunku wyprawy - Czarnogóra ( do uzgodnienia)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwację, Bośnię, Czarnogórę i Albanię objechałem w tamtym roku więc, na chwilę obecną zostaję przy Grecji i kawałku Turcji z MarioHDElk. Jedziemy przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Wyjazd początek przyszłego tygodnia, póki co jedziemy we dwóch. Jakbyś był zainteresowany daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...