Jump to content
Wopoz

Co mi sprawia radość.

Recommended Posts

Takie zycie, wczesnie wstaje, pozno sie klade .......... sytuacja tego wymaga, duza odpowiedzialność itd

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ok to przy następnym bronksie bierzemy Ciebie pod uwagę

Spoko Maroko

radość sprawiają mi typy co mi jadą od maczo po czym gwiazdorzą klamką i myślą że jak obejrzeli psy to są jak misiek z nadarzyna , nie mówiąc o kozaczeniu przez internet do osoby której nie znasz i zapominając o 1 prawie ulicy -ulica to nie tekken 5 że staniesz jeden na jednego a nawet jak cię pokona to masz jeszcze jedną walkę 😄 Mnie dają radość i dobrą bekę 😄

dał mi radość zakup buggy - kupiłem sam niedokończone  bo nie mogę się doczekać wpłat i budżet słaby  , ogólnie rama szaji od kaszla ( brak przodu ale pójdą mcpersony od omegi albo zwrotnice pierdolonez , amory syfik , wahacze custom )   , tył zawias golf 4 , piec cbr 600 ale chyba nic z niego nie będzie bo 3 lata leży ( zobaczymy- zalany olejem dolot zamknięty , wylot zamknięty może garnki nie zardzewiały 😄 ) i nie wiem od której ( gaźniki , strzelam że F1 ? )  na dniach podejmę reanimacje  ( brakuje chłodnicy , ale dam samochodową , reszta niby jest )

Jak zreanimuje i upalę to oczywiście porzucam i jadę do bristola bo forum to nie to samo 😞 takiego parcha musiałem kupić zamiast pirasię z piecem zx12 bo bogaci pogadali jak to pieniądze szczęścia nie dają, ale groszem się nie podzielili , nawet pod święta ( chyba że zbierają na motopieseły bo będzie jak co roku 😄  )  😞

1.jpg

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

W dniu 8.12.2019 o 10:11, KLAUDIUSZ napisał:

Lepiej mi teraz, zrozumiałem wiele rzeczy, zauważyłem rzeczy których wcześniej nie widziałem .........

Odpowiedź B emoji41.png

Jakże wygodnie jest uczyć się na cudzych błędach. 🙂

Jakże wygodnie jest uczyć się na cudzych błędach.

Ucz sie ucz bo nauka to potęgi klucz .......... a jak będziesz miał dużo kluczy to zostaniesz woźnym

Jeśli myśleliście, że Michoa jest mistrzem składania złomu do kupy, to ten gość prezentuje druciarstwo level expert. 🙂

https://youtu.be/N-5uU8_6W6M

Jeśli myśleliście, że Michoa jest mistrzem składania złomu do kupy, to ten gość prezentuje druciarstwo level expert.

Jakoś 7:30, "szarpak" do tego silniczka... No rozwaliło mnie.