Skocz do zawartości

Buty do 500-700 zł. Buty bez membrany, a użytkowanie w chłodniejsze dni


Rekomendowane odpowiedzi

mam/miałem kilka par motocyklowych papci. sportowe oxtary z gtx (teraz to tcx) żyją już z 10ty sezon i zrobiły grube kilkadziesiąt tys. km i jeszcze trochę polatają. o sidi (stare modele) również mam dobre zdanie - jedne enduro zajechałem (w zasadzie to elementy z tworzyw sztucznych się rozpadły ze starości bo papcie pewnie z lat 90tych), drugie-sportowe używam sporadycznie. pumy z gtx zakładam czasem w traskę ale na razie zrobiłem w nich góra parę tys. km. daytony kupiłem niedawno i na razie w nich nie jeżdżę ale w detalu to i tak raczej nie ten budżet.

pytasz jakie buty możesz kupić z budżetem w okolicach 600zł? możesz kupić gówno a możesz i fajny but 🙂 czasem trzeba trochę poszukać. na alledrogo czasem pojawiają się fajne oferty, są też internetowe sklepy outletowe.

nie wiem jaki masz numer buta ale dla mojego (41) jak wyszukuję na alledrogo to ze sportowych papci wyskakują mi:

dainese nexus za 7stów

oxtary tcs (takie jakie mam ale bez gtx) za 4stówy

daytona clubman za 7,5 stówy

sidi b2 za 6stów

sidi performer za 4,5 stówy

tcx s-sportour evo za 6stów (biało-czerwone 😄 )

 

wybór na prawdę jest spory i w podobnym budżecie można "upolować" firmowe buty

 

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...