Skocz do zawartości

ural m63 m72 itd


markolini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do zakupu Urala nigdy nie posiadalem takieg dlatego mam pytanie do znawcow bo jestem zupelnie ciemny o co chodzi jaki model jest godny uwagi ?bo nie wiem co daja te oznaczenia M63 albo M72 i inne,dzieki za pomoc

Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz z tym robić?

pojezdzic rekreacyjnie, bo na Hondzie sie przejechalem palila jak smok wawelski a mi nie o szybkosc chodzi troche nostalgi nie wiem motam sie pomiedzy Junakiem a Uralem

Edytowane przez markolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekreacyjnie to możesz przy ruskach posiedzieć w garażu ;)

m72 to na dziś już spora kasa

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekreacyjnie to możesz przy ruskach posiedzieć w garażu ;)

m72 to na dziś już spora kasa

tzn ile mozna dac mam jedna oferte 7000 ale z napedem na kosz no i nie zameldowany w pl ale z papierami mysle ze naped na kosz to chyba tylko w teren ?? anie na szose co myslisz o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo tematów o ruskach na forum, jest sporo opisów w necie - proszę najpierw poczytaj o tym co jest

w skrócie wygląda to tak - radziecki motocykl trzeba rozebrać, wymienić wszystko :D (nowe części dobrze jest naprawić przed złożeniem) i złożyć

kupno sprowadzonego ze wschodu trupa to początek długiej drogi do jakiejkolwiek eksploatacji

nie ma czegoś takiego jak m72 z napędem na koło wózka

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...