Skocz do zawartości

KTM LC4 640 Supermoto - zajawka na wyjazd w teren


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie jestem zainteresowany zmianą opon z slików na teren na felgi 17 calowe lub przekładką kół. Słyszałem, że na 17 w terenie jeździ się kijowo natomiast przekładka kół jest drogą i problematyczną zabawą, przy czym na allegro nie mogę znaleźć nawet takego zestawu do mojego moto. Jeśli ktoś zechciał by podzielić się swoim zdaniem, informacjami przydatnymi przy tym przedsięwzięciu lub mógłby mi coś zaoferować zachęcam do podjęcia tematu i pomocy. Dzięki

 

Moto KTM LC4 640 Supermoto rocznik 2003

Edytowane przez amakuza666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim przykładzie odpowiem: jedyne sensowne i ekonomicznie uzasadnione wyjście to kupno drugiego sprzętu w teren :) Pomijając to że będziesz sprzęt tyrał w lesie, to różnice sm a enduro to nie tylko koła.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie wykorzystam pełnego potencjału jazdy w terenie. Chciałem żeby jeździło się lepiej, bo przejeżdżając np. przez błoto ucieka przednie koło co strasznie ciężko przewidzieć i reagować. I tak i tak na razie wbijam na slickach do lasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupujesz caly przod z lagami i kolem od LC4 640 ( jak masz WP48 to moze i od EXC podejdzie ?? ) + wahacz tylni oraz amortyzator od 640 z kolem na tyl 18 cali i latasz w offie :) inaczej naprawdne nie ma to sesu:)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj ogłoszenie, że chcesz się zamienić graty sm na enduro. Raczej więcej ludzi przerabia w odwrotną stronę więc wielkiego problemu nie powinno być. W skład kompletu powinien wchodzić hamulec, koła, zębatka tył, lagi i tylny amor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...