Skocz do zawartości

Mega szczelny kask z blenda do jazdy w soczewkach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początek

Posiadam wadę wzroku - stożek rogówki - jeżdżę i chodzę na co dzień w twardych soczewkach kontaktowych

 

Poszukuję kasku który:

 

- ma blęde ale nie ciemna ( airoh force ma ciut przy ciemną )

- jest mega szczelny, posiada duży podbródek ew ma duży nosek który nie pozwala powietrzu dostać się w okolice oczu, a i w golo szybki posiada bardzo szczelne uszczelnienie

 

wszelkie powietrze jakie wpada wysusza soczewki czy co tam z nimi robi i jest kapota

 

Airoh force w którym obecnie jeżdżę jest na górnej uszczelce dodatkowo oklejony taśmą izolacyjna a nad podbródkiem mam wsadzona dodatkowa gąbkę żeby jak najmniej powietrza leciało a i tak nie jest 100% szczelny

 

Kolor mi obojętny właściwie a co do ceny to im tańszy tym lepszy :)

 

Macie jakieś propozycje ??

 

jeździłem w sharku s900 i kapota ze masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również poruszam się w soczewkach i nie wyobrażam sobie żeby nie było w nim żadnego ruchu powietrza, przecież w takie upały jak dziś to masakra jakaś. Poza tym brak ruchu powietrza to parowanie szybki, zupełnie nie mam kłopotu w tym że wysychają soczewki może warto wybrać się do okulisty może jakieś krople, w zeszłym roku miałem taki problem dostałem jakieś krople nawilżające i była zdecydowana poprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją latałem w takim :

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=caberg+vox&search_scope=category-159&bmatch=base-relevance-aut-1-5-0613

Wybierz sobie kolor ;), polecam białego Voxa Daytonę ;). 5 gwiazdek w testach zasłużone, świadczy o tym to, że jestem w stanie z Tobą pisać.

 

Co do szczelności, aż za bardzo, przynajmniej w moim egzemplarzu.

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potwierdzam, że Caberg VOX jest szczelny bo użytkuję 2-gi sezon. Jesli chodzi o hałas jest już nieco gorzej ale szczelność na bdb+. Blenda to też very przydatna rzecz.
Ps. Ja swojego kupiłem na stronie fcmoto.de.

Fakt, że euro wtedy było po 4,10 więc wyszedł mnie baaaaardzo tanio. Ogólnie kask polecam, oczywiście jeśli mówimy o (w miarę) porządnym kasku za max 550 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...