Skocz do zawartości

Streetfighter co i jak?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dużo grzebię przy swoich i mam z tego satysfakcję - można to robić bez potrzeby "wyróżniania się". Mi się śmiać chce jak słyszę że ktos kupił przykładowo włoszkę żeby nie mieć kolejnego japońca. Nie widzę nic złego w kolejnym japońcu, ale to dlatego że w dupie mam co inni pomyślą. Chce po prostu mieć niezawodne moto.

Ty tak na serio? Wyczuwam prowokację. Fundamentem świata jest różnorodność i ewolucja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie maja różne priorytety,nawet jak ktoś kupi/zrobi moto po to by się wyróżniać z tłumu,to nie musi oznaczać ze jest prozny.

 

Ty tak na serio? Wyczuwam prowokację. Fundamentem świata jest różnorodność i ewolucja.

Otóż to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na serio? Wyczuwam prowokację. Fundamentem świata jest różnorodność i ewolucja.

 

 

Serio serio. Dla mnie liczy się praktyczność. Nawet może być chinol jeśli będzie chodził bezawaryjnie (z tym że wiem że nie będzie).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale wyciągacie wnioski tylko na podstawie tego ile chce włożyć w zakup motocykla :).

To, że nie chcę wydać 15 tysięcy na motocykl z super owiewkami nie oznacza, że cała przeróbka zatrzyma się na 500zł :). Naprawdę mi się nie śpieszy z jego robieniem, gdyż mam swój motocykl do zwykłej jazdy. Streeta chcę potraktować jako hobby w wolnym czasie i pomału go robić. Nie potrzebne mi są komentarze czy mam się za to zabierać czy nie, albo jakie naklejki mam na niego naklejać.

A najlepsze! Mówienie, że jestem próżny bo pragnę się pobawić się czymś innym niż seryjny motocykl, śmiechu warte xD.

 

A jednak wolę pobawić się, porobić coś samemu, aniżeli kupić oryginalnego streeta :).

 

Jak ktoś ma jakieś rady/porady to może śmiało pisać, przydadzą się na przyszłość :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak ktoś ma jakieś rady/porady to może śmiało pisać, przydadzą się na przyszłość :).

Sprawia Ci to przyjemnosc ,to rob po swojemu, wloz w to troche serca, i nie przejmuj sie pierdoleniem innych.

Ma sie podobac Tobie,bo to Twoj projekt,twoja wizja, a wszystkim i tak nie dogodzisz.

Amen.

 

Nie zawsze trzeba wpompowac kupe kasy,zeby przyjemnie to wygladalo :

 

Zamiast monowahacza moze byc seria , tak samo przedni zawias.

W ten sposob zredukujesz koszty.

Choc z drugiej strony, tutaj masz mono z vfr:

http://olx.pl/oferta/honda-vfr-800-v-tec-monowahacz-komplet-CID5-IDdU3bt.html#9fa39da2fe

Do Cbr900rr podejdzie chyba bez wiekszych przerobek (bodajze tylko tuleje dystansowe)

Takze jak czas nie goni mozna powoli kompletowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...