Jump to content
anakin

Ile jest sportsterów na FM

Recommended Posts

Cześć.

Ja dojeżdżam Maraudera. Mój Maniek jest już trochę słaby dla mnie, poza tym zbyt japoński, choć fajny z niego tłuścioszek.

Myślę go zamienić na hd z 2018 z salonu. Jeżdżę głównie po mieście i myślę o sporciaku roadster, forty-eight lub 1200 custom.

Co mówicie o tych maszynach? Przyzwyczaiłem się do prostego stera, grubych opon i kładzenia się w zakrętach. Czy możecie mi doradzić, który ze sporciaków dorówna mojemu mańkowi? Musi mieć też tą funkcję szybkiego zmniejszania się puszek stojących równo pod światłami po zielonym/żółtym (czyli super szybko do 80km/h).

Lubię też głośny wydech, co Ty wstawić zamiast oryginału, czy w ogóle warto go zmieniać - czy wzrost głośności jest tego warty?

Co myślicie? Dajcie znać. To będzie mój pierwszy nowy, drugi Moto.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Dabbs. Poczekaj na wymarzony model z roku który ci odpowiada najbardziej. na coparcie jest teraz jeden. Jeżeli nie boisz się zaryzykować to zgłoś się do jakiegoś sprowadzacza i wg mnie moto wygląda na nie bardzo zmęczone.
https://www.copart.com/lot/28295558

Szosz Wszystkie te modele to ten sam silnik, podzespoły itd. Na miasto to 48 albo roadster. Weź tez pod uwagę nowego irona1200. Wydechy wymienisz i będzie dużo głośniejszy. Z przyspieszenia też będziesz zadowolony. Pamiętaj jednak że jak zmienisz wydech to tracisz gwarancję. Gust masz dosyć rozbieżny i ciężko wybrać za ciebie ;p koniecznie weź jakąś jazdę próbną nawet jeżeli będzie cie to kosztowało przejażdżkę do parę setek oddalonego salonu, a może tam zaproponują ci super cenę lub wzięcie twojego w rozliczeniu.

Pozdr

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Dabbs. Poczekaj na wymarzony model z roku który ci odpowiada najbardziej. na coparcie jest teraz jeden. Jeżeli nie boisz się zaryzykować to zgłoś się do jakiegoś sprowadzacza i wg mnie moto wygląda na nie bardzo zmęczone.

https://www.copart.com/lot/28295558

Szosz Wszystkie te modele to ten sam silnik, podzespoły itd. Na miasto to 48 albo roadster. Weź tez pod uwagę nowego irona1200. Wydechy wymienisz i będzie dużo głośniejszy. Z przyspieszenia też będziesz zadowolony. Pamiętaj jednak że jak zmienisz wydech to tracisz gwarancję. Gust masz dosyć rozbieżny i ciężko wybrać za ciebie ;p koniecznie weź jakąś jazdę próbną nawet jeżeli będzie cie to kosztowało przejażdżkę do parę setek oddalonego salonu, a może tam zaproponują ci super cenę lub wzięcie twojego w rozliczeniu.

Pozdr

Zaś głupoty na fm , nie ma irona 1200.

Przeróbka 883/1200 bez sensu za-dużo wydatków i wymiany podzespołów .

Nie stracisz gwarancji z wymianą wydechu, trzeba się tylko dogadać albo przekręcić wydechy.

Założysz je po pierwszym dotarciu chyba 1600km.

Nowy to nowy , kup 48 lub inny ale tylko 1200 cm3.

Ja bym dziś brał tego , kiedyś 11 lat temu kupiłem ten i jestem zadowolony :)HarleyDavidson_XL_1200N_Sportster_1200_N

830011971_2_1080x720_xl-1200-cx-roadster

Bajka, gdzie tym brykać z taką mocą, "ścigacze" na światłach robią wielkie oczy pewnie ? Motocykl na tor, albo na 1/4 mili, o tu by poszalał.

Hehe nie jest aż taki szybki :)

Choć na 4 biegu osiąga 205 km/h , co jak na sportstera to dużo.

Obecnie mam go tak przerobiony że w 5 minut powstaje bandyta , w kolejne 5 wozidełko aby z dzieckiem śmigać i kolejne 10 minut moto na trasę . Sportster mój może mieć aż 3 wcielenia hehe.

Jak będę miał czas tomu zrobię te 3 fotki .

Dziś może go zrobię na bandytę :)

Najlepiej jak kupiłem kanapę podwójną z bitwala do rocznika 2006 i musiałem wspawać kieszeń na komputer w błotniku.

Mało miejsca ale się udało , rozbieranie tylnego błotnika, spawanie, malowanie itd.

Wyszło super ale roboty kupa , właśnie ściągam podnóżki dla pasażera dla mojej córki .

Moto obniżone i jako 7 latka sięga już do nich .

Vili 3 latka śmiga z żoną w foteliku na bagażniku .

Edited by anakin

Coś Anakin "Lysy" niedoinformowany :) Kolega się opuszcza....

http://appaloosa.pl/collection/11/range/2/model/6895/iron-1200

Racja przepraszam nie wiedziałem ,

Co się tyczy tego modelu to zakup ma sens jak chcesz go zostawić w tej konfiguracji.

Dokładnie chodzi mi o wysoką kierę, inaczej wymiana linek i inne niepotrzebne koszta .

Siemka! Dzięki za porady! Zacne sprzęty macie Panowie, Gratuluje i zazdroszczę.

cxpeky63 Faktycznie oferta nie głupia muszę przemyśleć ale szybko jak coś.

Może znacie i możecie polecić szczerze kogoś kto sprowadzi rumaka. Jest tego sporo ale komu zaufać?

Anakin Fajny koń. Myślałem o tym http://allegro.pl/harley-davidson-sportster-xl-1200-nighster-i7265666513.html#thumb/1 ale martwią mnie te przebarwienia na bloku :dry:. Po za tym sprawdziłem VIN i miał dużo uszkodzeń.

Może macie jakieś sugestie co to może być, od przegrzania, bez oleju jeździł, może to normalne po czasie?

Dzięks i pozdro!

No niestety ja odpuszczam. Po analizie finansowej wyszło, że za szybko się podpaliłem i nie łyknę nowego... Chyba pozostanie mi intruder vzr1800 bo w tych pieniądzach 22-24 tysiące nie dorwę sensownego Harrego... :/

Poszperam jeszcze po aukcjach, ale chyba będzie słabo...

Niestety zdrowego intruza w tej kasie też nie znajdziesz.

Niestety zdrowego intruza w tej kasie też nie znajdziesz.

Wszystkie są zdrowe jedne bardziej inne mniej .

Sprawa jest prosta. Dogadałem się z handlarzem, teraz wezmę VZRA bo akurat ma na sezon a w zimie oddam VZR a i ściągnie się z HAmeryki Harrego przecież w sezonie nie mogę zostać bez Moto. :) A w ten sposób dojdę do swojego Harrego za rok.

Tak to teraz wygląda w wersji bandyta :)

Dodany w sezonie 2018 wskaźnik tem.oleju, led lamp, lusterka .

ok 100HP, bdb Nm :)

W tym sezonie dodam jeszcze kierunki led i wskaźnik poziomu paliwa .

Sprawa jest prosta. Dogadałem się z handlarzem, teraz wezmę VZRA bo akurat ma na sezon a w zimie oddam VZR a i ściągnie się z HAmeryki Harrego przecież w sezonie nie mogę zostać bez Moto. :) A w ten sposób dojdę do swojego Harrego za rok.

Może kupisz v-rod muscle , fajny już nie produkowany .

post-84387-0-87684300-1524154500_thumb.jpg

post-84387-0-64354400-1524154508_thumb.jpg

post-84387-0-01323200-1524154517.jpg

post-84387-0-02798500-1524154525.jpg

post-84387-0-52261600-1524154537.jpg

post-84387-0-89698400-1524154547.jpg

post-84387-0-21010600-1524154553.jpg

post-84387-0-30703200-1524154557.jpg

post-84387-0-11670400-1524154563.jpg

post-84387-0-29133500-1524154568.jpg

post-84387-0-36385300-1524154574.jpg

post-84387-0-42120200-1524154581.jpg

Edited by anakin

NO, NO Anakin mucha nie siada :lalag:

No to widzę problem :-) Jak przyzwyczaisz sie do osiągów intruza 1800 to tylko v-rod jako kolejny cie ratuje. :-)

There Are No Rules

No to widzę problem :-) Jak przyzwyczaisz sie do osiągów intruza 1800 to tylko v-rod jako kolejny cie ratuje. :-)

Hehe ja ostatnio jeździłem nowym Iron 883 od kumpla i ......moto nie jedzie :biggrin: .

Mim pierwszym był 883 potem sprzedałem i kupiem dynę 1450. No a jak miałem okazję przejechać się moim starym sportem 883 to stwierdziłęm to samo co ty Lysy :/ cholera coś mu się stało bo nie jedzie.
Nie wiem jakie osiągi na VTX1800 ale to japończyk i 1800! pewnie porównywalnie albo i lepsze od v-roda. Słyszałem tylko że VTX 1800(V-rod na oponie 240 zresztą też) nie skręca! Nie jechałem nie mam porównania, nie wiem. Wiem natomiast że Dabbs po posiadaniu VTX1800 nie przesiądzie się na połowę mniejszego i pewnie 1/3 słabszego sportstera.

There Are No Rules

Mim pierwszym był 883 potem sprzedałem i kupiem dynę 1450. No a jak miałem okazję przejechać się moim starym sportem 883 to stwierdziłęm to samo co ty Lysy :/ cholera coś mu się stało bo nie jedzie.

Nie wiem jakie osiągi na VTX1800 ale to japończyk i 1800! pewnie porównywalnie albo i lepsze od v-roda. Słyszałem tylko że VTX 1800(V-rod na oponie 240 zresztą też) nie skręca! Nie jechałem nie mam porównania, nie wiem. Wiem natomiast że Dabbs po posiadaniu VTX1800 nie przesiądzie się na połowę mniejszego i pewnie 1/3 słabszego sportstera.

Masz rację, ja jeszcze za jakiś czas podkręcę moto , może do tych 105 HP dociągnie i troszkę Nm też .

Ale te osiągi przy tej wadze moto mi starczą .

Zresztą jak spłacę Jeepa to planuję z żoną muscle cars jako drugą zabawkę po HD :).

Może kiedyś założę Gopro na kask i nagram jak to przyśpiesza :)

Edited by anakin

Z tym gopro to super pomysł. Najlepiej to gdybyś dołaczył stoper gdzieś na dole ekranu żeby ludzie widzieli co to robi na drodze. No i żeby sami mogli porównać swoje czasy ;p
Tylko zgodnie z przepisami oczywiście, bo policja może czaić się zaa zakrętem ;p

There Are No Rules

Z tym gopro to super pomysł. Najlepiej to gdybyś dołaczył stoper gdzieś na dole ekranu żeby ludzie widzieli co to robi na drodze. No i żeby sami mogli porównać swoje czasy ;p

Tylko zgodnie z przepisami oczywiście, bo policja może czaić się zaa zakrętem ;p

Policja nie jest taka zła , gorzej z szeryfami co filmik wyślą na odpowiednią skrzynkę .

Siemka Panowie!!!

Chciałem się pochwalić i jednocześnie dołączyć do jakże zacnego grona Sporsterów na FM. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Nightstera z 2009.

Marzenie spelnione😀😁😃😄😉

post-83887-0-58908200-1539586070_thumb.jpg

Witaj, witaj. I korzystaj z pieknej pogody bo jak dupnie sniegiem to do wiosny kaplica.

Posted (edited)

Witam, mił dołączyć do tak zacnego grona FM , poniżej kilka fotek mojego miejskiego bandziora na bazie Soprciaka 883R 2013 - owoc rocznej weekendowej pracy....

post-93843-0-21101200-1551801450_thumb.jpg

post-93843-0-34795100-1551801467_thumb.jpg

post-93843-0-80024100-1551801471_thumb.jpg

Edited by dachu

Fajny na tych grubych kołach jest. :)