Skocz do zawartości

Pieniny 13-15.05.2016


pancur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Hejka widze ze nie ma zadnego chetnego mezczyzny by mnie zabral ze soba

 

Ala, to nie jest tak prosto.

Abyś mogła z kimś pojechać musisz mieć rozsądne ubranko (kurtka buty rękawice itd) o kasku nie wspomnę bo to oczywiste. Jakiekolwiek doświadczenie w jeździe jako pasażer również.

Pamiętaj że kierowca bierze odpowiedzialność za pasażera, a to dość długa trasa.

Zapewne taka podróż jest możliwa z kimkolwiek z nas, ale najpierw może coś krótszego.

Zauważ że 14 maja jest ślubna eskorta, wpadnij, spróbujesz z jednym z nas jak to jest, jeśli nadal chcesz.

Pamiętaj BEZ KASKU i rozsądnego ubioru nikt nie zaryzykuje !!!

 

Pozdrawiam.

-OLO-

 

Dobrze OLO gada Pany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie kombinezonik mam kas tez jestem cala wyposazona:-)

 

Ciuchy masz ale czy jesteś "wyposażona" - to trza by sprawdzić :wink:. Ja niestety nie wiem czy dam radę sam dolecieć (niektórzy wiedzą o co chodzi) a co dopiero z plecaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Hejka widze ze nie ma zadnego chetnego mezczyzny by mnie zabral ze soba

Ula jakbyś chciała to jedziemy z bratem na eskortę ślubną w sobotę na godzinę 16.00 w Radomiu. Brat już czyści fotel dla Ciebie :cool: :biggrin:

"...sąd sądem, a racja musi być po Naszej stronie!!!..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala...oczywiście, przepraszam szanowną Laseczkę.Chyba się wystraszyła... :ohmy: Co prawda to nie Pieniny, ale mała rundka wokół komina zawsze coś. A może... to jakaś prowokacja, którejś z waszych "kobitek"? :dry: :biggrin:

"...sąd sądem, a racja musi być po Naszej stronie!!!..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki kesek że wam uciekłem ale stwierdziłem że może coś przed robotą ogarne w domu z papierzyskami.

Wypad mimo deszczu uważam za udany :)

Nie ma sprawy , i tak długo z nami się mordowałeś .

Wyjazd wspaniały :biggrin: , a deszcz co tam deszcz też musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...