Skocz do zawartości

Pieniny 13-15.05.2016


pancur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka:-)

 

Widze ze szykuje sie Pana swietny ciekawy wypadzik:-) moze bylby ktorys z Panow chetny zabrac mnie ze soba:-)

 

Pancur znowu sobie jaja robisz? :laugh: albo przewidujesz awarię Hondy...

Edytowane przez Dominik D.

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By uzupełnić profil najpierw zaglądasz tu http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/84391-powitalnia-radomska/page-61?do=findComment&comment=2281545 .Później i owszem foteczki,a na koniec musisz umówic się z Dominikiem by porównał foto z rzeczywistością.Słabo chłopak widzi to niestety lub stety sprawdza na macanta ;) nowi koledzy nie wszyscy byli zachwyceni :D

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka u Ala mam 27l jestem z Radomia pracuje obecnie w warszawie. W ten weekend wracam i szukam chetnych osob do zabrania mnie na jakas ciekawa pelna przygod przejazdzke gdyz kreca mnie prawdziwi mezczyzni na motocyklach.sama obecnie moto nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pany.Bo ja ta ani szybkim moto nie dysponuje i nudny jestem tak że nawet gry wstępnej na drugiej randce nie uznaję to co to za przygoda :D

Wracając do tematu.Nocleg w domkach po 3 czy 2 os w pokoju, jak tam kto woli.Ja tam ryzykuję i lecę.

Edytowane przez pancur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura faktycznie straszy.

Mła sądzi, że Pancur jako spiritus movens powinien wyjechać odpowiednio wcześniej, aby zapewnić odpowiednie środki wewnętrznie rozgrzewające dla uczestników. Dodatkowo Pancur zabierz koleżankę na plecaczka, twardy bądź a nie miętttki :D , kolejny plus Ala przypilnuje aby coś zostało dla przybywających później.

Mła będzie z Wami duchem.

 

edit:

No i może te stringi wypalą mimo że Panwasa nie będzie :D :D, czasami los spełnia marzenia ale (Alę) trza mu pomóc.

Edytowane przez -OLO-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zmienną jest.

Sklepy z alkoholem otwarte i nawet miłośnicy piwa z Biedry znajdą ją tuz przed Szczawnicą.Fajna knajpa kilkaset metrów.Na ośrodku kilka grilli i wiat.

Już pisałem czemu Ali nie wezmę i to dopiero znaczy twardy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...