Skocz do zawartości

Spodnie motocyklisty


Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

 

Tu masz test wytrzymałości jeansów motocyklowych. Film komentarza nie potrzebuje, wystarczającym jest to, że tester dla bezpieczeństwa pod jeansowe spodnie ubrał skórę.

 

No, a pośladki ZDECYDOWANIE najlepiej wyglądają w skórze. Szczególnie te damskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję porady z doświadczenia. Zamierzam kupić spodnie jeansowe, czy oprócz cevlar'u i / lub protektorów jest inne zabezpieczenie "pośladków" . Chcę mieć ochronę, wygodę i fajny wygląd

Hej, ja skusiłam się na jeansy na moto, ale nie polecam. Jeżdżę w nich wyłącznie wtedy, kiedy mam gdzieś wejść, tzn gdzieś gdzie nie chcę się wyróżniać. Wtedy kask i kurtka do szatni i np. w jeansach do dentysty (ale mi się walnęło z tym dentystą, masakra). Oczywiście motocykliści widzą od razu (ochraniacz choćby najlepiej przykrojony jednak zniekształca trochę i kolano i pośladek), ale reszta nie.

Jeśli zależy Ci na ochronie, idź za radą kolegów, skóra jest super. Jeansy nigdy nie zabezpieczą Cię tak dobrze, a poza tym po głupiej parkingówce lub ochlapaniu przez kogoś masz wyciąganie ochraniaczy, pranie, które zawsze osłabia włókna itd, itp. Skórę ścierasz, w domu delikatnie natłuszczasz i jazda.

A poza tym wygląda też świetnie, zwłaszcza jak już dopasuje się do Twoich kształtów. Zresztą, co ja tam wiem, panowie pisali że wygląda lepiej i już. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tu masz test wytrzymałości jeansów motocyklowych. Film komentarza nie potrzebuje, wystarczającym jest to, że tester dla bezpieczeństwa pod jeansowe spodnie ubrał skórę.

 

No, a pośladki ZDECYDOWANIE najlepiej wyglądają w skórze. Szczególnie te damskie.

Faktycznie. :)

 

Który sklep w Warszawie polecasz jako najlepiej zaopatrzony ?

 

Najlepiej to pokaż nam zdjęcie tych pośladków, będzie łatwiej coś dobrać...

 

Obawiam się, że wtedy odradziłbyś jakąkolwiek odzież wierzchnią :P

 

Hej, ja skusiłam się na jeansy na moto, ale nie polecam. Jeżdżę w nich wyłącznie wtedy, kiedy mam gdzieś wejść, tzn gdzieś gdzie nie chcę się wyróżniać. Wtedy kask i kurtka do szatni i np. w jeansach do dentysty (ale mi się walnęło z tym dentystą, masakra). Oczywiście motocykliści widzą od razu (ochraniacz choćby najlepiej przykrojony jednak zniekształca trochę i kolano i pośladek), ale reszta nie.

Jeśli zależy Ci na ochronie, idź za radą kolegów, skóra jest super. Jeansy nigdy nie zabezpieczą Cię tak dobrze, a poza tym po głupiej parkingówce lub ochlapaniu przez kogoś masz wyciąganie ochraniaczy, pranie, które zawsze osłabia włókna itd, itp. Skórę ścierasz, w domu delikatnie natłuszczasz i jazda.

A poza tym wygląda też świetnie, zwłaszcza jak już dopasuje się do Twoich kształtów. Zresztą, co ja tam wiem, panowie pisali że wygląda lepiej i już. Tyle w temacie.

W sumie tak, zgadzam się co do wyboru.......nie leży mi cena :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na Wyspie Wiecznej Szczęśliwości, więc moje ceny nie będą dla Ciebie zbytnio pomocne. Mogę dla Ciebie poszukać, ale najpierw foty :P

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na Wyspie Wiecznej Szczęśliwości, więc moje ceny nie będą dla Ciebie zbytnio pomocne. Mogę dla Ciebie poszukać, ale najpierw foty :P

och Majorze, ...czemu nie Generale... ? ;P

jeżeli podeślę Ci fotki, to zepsuję to, co najfajniejsze. Twoja wyobraźnia zrobi sobie wakacje ;)

 

o jakich cenach rozmawiamy ????

 

rozmiar 36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Aniu, bo major brzmi fajniej niż gienierał :P

Nie zepsujesz nic, moja wyobraźnia dopiero wtedy się uruchomi :D :D 36 to całkiem zgrabna pupcia :D

Jaki masz budżet?

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Aniu, bo major brzmi fajniej niż gienierał :P

 

Nie zepsujesz nic, moja wyobraźnia dopiero wtedy się uruchomi :D :D 36 to całkiem zgrabna pupcia :D

 

Jaki masz budżet?

Jeśli ma być bezpiecznie, to nie myślę o tandecie ( wtedy też nie będzie ładnie, a 36 wygląda ładnie.....uwierz mi ! )

 

zaproponuj coś Tomaszu, a ja postaram się dostosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w stanie podać Ci więcej niż dwa modele, no ale nie miałem jeszcze żadnego powiadomienia z komunikatora... :P

PS Nie mówię o fotach typowo samej pupci, chociaż takie też mogą być ;)

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...