Skocz do zawartości

Swiatlo stopu w kierunkach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.moze bylo juz to przerabiane,ale przewertowalem i nic podobna go nie znalazlem.chcialbym wymienic tylna blotnik w sporcie(2005) na krótszy.a,la bobber i nie chciałbym i chyba nawet nie ma jak zamontować tylnej lampy.jesli ktoś z was przerabiał coś takiego jak światła i światło stopu w kierunkach to moglibyście nieco podpowiedzieć jak to zrobić i czy jest to skomplikowana robota.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przerobisz od tak.. musisz kupić i tu kilka opcji masz - kupic europejscie tylne bullety od sporta gdzie masz światło i kierunek w jednym, mozesz kupic set do bulletów Kuryakyn Panacea i tam masz opcję światła pozycyjne, stop - czerwone a kierunek pomarańczowy, na ebay-u jest też taki wkład led aftermarket co jest też taka opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak mozna?

Mozna miec swiatlo stop w kierunkach?

 

Wydawalo mi sie ze swiatlo stop nie moze byc laczone z zadnym innym?

 

Podstawa prawna:

 

http://www.stacja.com.pl/prawo/2003/0262/0262_6.htm

Zubní plomba je velmi často chybně vyslovována jako „blomba“.Slovo se do češtiny dostalo přes německý výraz Plombe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przerobisz od tak.. musisz kupić i tu kilka opcji masz - kupic europejscie tylne bullety od sporta gdzie masz światło i kierunek w jednym, mozesz kupic set do bulletów Kuryakyn Panacea i tam masz opcję światła pozycyjne, stop - czerwone a kierunek pomarańczowy, na ebay-u jest też taki wkład led aftermarket co jest też taka opcja

dzieki wielkie.bardziej interesowaloby mnie to drugie rozwiazanie z racji ceny,oczywiscie.jesli moglbys podeslac linka do opcji drugiej bym byl wdzieczny bo jakos nie moge znalezc.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To tak mozna?

Mozna miec swiatlo stop w kierunkach?

 

Wydawalo mi sie ze swiatlo stop nie moze byc laczone z zadnym innym?

 

Podstawa prawna:

 

http://www.stacja.com.pl/prawo/2003/0262/0262_6.htm

Ja mam Irona z polskiego salonu czyli wersja europejska i światła pozycyjne/stop są zintegrowane w tylnich kierunkach. Bardzo fajnie to wyglada bo szkło jest całe żółte, za kierunek robi zwykła żarówka a pozycja/stop są na świecących na czerwono diodach. Dla mnie chyba najfajniejsza z oryginalnych opcji świateł tylnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

U mnie sprawa podobna. Jestem na kupnie Street Boba i chciałbym zamienić mu standardowe kierunki i stop na takie co mają najnowsze street boby, irony, 48, 72 itp. czy nie muszę kupować żadnych modułów? Tylko zabawa w kabelki wtyczki itp? Jak sprawa wygląda z mocowaniem i dziurami w szablach? Ktoś przerabiał temat Dyny?

There Are No Rules
XLH883 - XL883R - XL1200R - FXDL - KTM RC8 - XL1200X - FLHRSI&FXDBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej.

Jako że nie znalazłem tematu w którym było by coś o moim problemiku zapytam w tym temacie, w końcu pochodny.

-Jak wyłączyć świecenie kierunkowskazów z tyłu?

Klosze już zmieniłem na żółte nawet niby z homologacją, tyle że świeci się to cały czas, jak to w maszynie ze Stanów

(Dyna 2009)

Podobno trzeba uciachać jakiś kabelek??

Dziękuję za podpowiedz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...