Skocz do zawartości

Macie jakieś plany na weekend majowy


Gość duśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiałem ale podejrzewam,że ceny na wekened majowy będą bardzo wysokie.Zresztą zauważyłem,że w tym rokou usługi biur podrózy znacznie podrożały.Myslałem,ze złapię jakiegoś niedrogiego lasta zagranicznego w kwietniu ale nie... Niczego nie ma. Wszystko co ciekawsze jest pozajmowane. Tak wiec jedziemy do Gdańska. Już mamy wynajęty apartament , konkretnie ten:


Jest na 6 osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma pomyslu to pare propozycji:

 

Skalne Miasto Adrspach:

33345_czechy_adrspach.jpg

 

Zoo Dvur Kralove

 

dvur-kralove-safaribus.jpg

 

Mlada Boleslav muzeum Skody

 

nowe-muzeum-skody-w-mlada_19427984.jpg

 

Elektrownia Jadrowa Temelin (jest tam muzeum atomu i kino 3d na temat elektrowni atomowej, za darmo)

uid_ce16082cd42809521d00f07d685197f91249

 

Piekielne Doly - motocyklowa jaskinia gdzie mozna wciagnac frytki ze smazonym serem

12783.jpg

 

 

Do tego jakies termy, inne muzea, piwko, nocleg na polu namiotowym przy jeziorze Rozkosz i juz jest fajna trasa.

 

edit:

jeszcze wodospady Bialej Opavy:

z13881396Q,Kladki-i-drabinki-na-szlaku.j

 

No i obok winkle Bela pod Pradedem, zakretowa mekka motocyklistow

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiwor, Jesenik jest już przejezdny, czy jeszcze ryją asfalt? Muszę przed wyjazdem w tydzień "bożocielny" (3 dni urlopu na 9 wolnego :)) gdzieś maleństwo dotrzeć... a weekend w Karkonoszach to akurat ponad 1000 km.

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...