Jump to content
Sign in to follow this  
Pirotechnik

Junak 901 sport - chińczyk pełną parą?

Recommended Posts

Witam, myślę nad zakupem junaka 901 sport, wersji z 2015/16 roku.

znajomi którzy posiadają już mocniejsze maszyny, przestrzegają mnie przez chińczykami, a sama maszyna przemawia do mnie zupełnie inaczej. Do tego że jest to chińczyk podchodzę z dystansem.
Czego potrzebuje-
Motoroweru, do 50cm3
Nie chce, żeby był to skuterek.
Do jazdy po mieście do pracy i do dziewczyny.
Mam 191cm wzrostu.
nie chce żeby to był stary rzęch.

Czy jest tutaj ktoś kto mieszka w Poznaniu i posiada którąkolwiek z wersji 901?

Proszę o wypowiadanie się osób w miarę rozsądnych i mających doświadczenie które nie kończy się tylko na www.google.pl

Zapytaj na forum nowych junakow. Tam powinieneś otrzymać wszystkie informacje

Zapytaj na forum nowych junakow. Tam powinieneś otrzymać wszystkie informacje

gdzie znajdę to forum?

Na takich forach pracują ludzie którzy pisza " junak kozak bierz w ciemno" staram sie unikać takiej propagandy.

Ja miałem Junaka 122, to samo co 901 tylko silnik 125. Zrobiłem nim w pół roku 7.5kkm. Awarii nie miałem. Części tanie - po wywrotce musiałem wymienić lusterko i dźwignię hamulca tylnego. Koszt w sumie to 60pln.

Jakość jak za tą cenę znośna. Nic w trakcie jazdy nie zgubiłem.

Na dojazdy do pracy po mieście ok. Jazda poza miastem jak dla mnie była zbyt stresująca i dlatego wymieniłem na większy.

Co do forum, to trzeba do wszystkiego podchodzić z głową, ale sporo jest tam obiektywnych ocen tych sprzętów.

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Nie uważasz że jest dla mnie za mały?

No trochę jak na osiołku ;) Ale to na każdej 50tce tak będziesz wyglądać. Co do Junaka i innych chińskich wynalazków - pracowałem przy składaniu i serwisie tego ustrojstwa i moje zdanie jest zawsze takie samo: nie kupować i trzymać się z daleka. Nie jest to fajne uczucie jak słońce za oknem a twój sprzęt stoi w serwisie na naprawach gwarancyjnych. No i wg mnie jak ktoś pyta o 50ccm to zawsze polecam jakiś skuter 2T bo te wszystkie biegowe 4T to takie trochę śmieszne sprzęty, dużo machania biegami, dużo warkotu a prędkości i tak marne nawet jeśli mówimy o miejskiej jeździe.