Skocz do zawartości

prawo jazdy kat A


Rutek10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuje odpowiedzi na pytanie dotyczace prawka na motor....

Gdyz od kilku osób słyszałem rózne wersje..

 

A mianowicie....

 

mam 27 lat i prawo jazdy kat b od 7 lat... i pytanie brzmi....

 

Czy jesli posiadam tak długi czas prawo jazdy kat b ,musze odbyc ponowne szkolenie na kat a???

czy z takim starzem moge przystapic odrazu do egzaminu bez koniecznosci szkolenia...???

 

dostawałem odp i TAK i Nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz Kurs cały na A - po ukończeniu rejestrujesz się dostajesz numer ewidencyjny i zapisujesz się na Egzamin, wpierw teoria na Kat A a potem jak zdasz Plac a potem jak zdasz Miasto (Plac i Miasto za jednym razem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz mial Problem, i to duzy.

 

Nie sa organizowane kursy i egzaminy na Motor, co najwyzej na motocykl jub jednoslad.

 

Jako, ze jestem zgryzliwy zapytam, jaka masz wogole wiedze na temat prowadzenia jednosladow i ile tej teoretycznej wiedzy pozostalo Ci po 7 latach ?

 

Podpowiem niewiele.

 

pozdro

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sa organizowane kursy i egzaminy na Motor, co najwyzej na motocykl jub jednoslad.

 

 

:crossy:

 

Bla bla bla :)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos od siebie:

 

Ostatnio zdawałem Egzamin na Kat A i B ..... na A został mi plac i miasto ........ Testy zdane za pierwszym razem ale po 2-3 dniach nauki ....... powiem Ci że okazało się że Moja wiedza na temat przepisów była nikła ........

 

p.s. Na Motocyklu jeździsz? Jeździłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz mial Problem, i to duzy.

 

Nie sa organizowane kursy i egzaminy na Motor, co najwyzej na motocykl jub jednoslad.

 

Jako, ze jestem zgryzliwy zapytam, jaka masz wogole wiedze na temat prowadzenia jednosladow i ile tej teoretycznej wiedzy pozostalo Ci po 7 latach ?

 

Podpowiem niewiele.

 

pozdro

 

:crossy:

co do wiedzy mam wystarczająca posiadam motor.. lecz chyba przyszła pora na zrobienie prawka :)

 

to samo z teorią . po tylu latach siadaja co testów miałem 97%-99% pozytywnie rozwiazanego egzaminu.

Edytowane przez Rutek10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli posiadam tak długi czas prawo jazdy kat b ,musze odbyc ponowne szkolenie na kat a???

czy z takim starzem moge przystapic odrazu do egzaminu bez koniecznosci szkolenia...???

Musisz zaliczyć kurs.

 

Opcja A

Wyrabiasz sobie profil kierowcy (PKK) na kat A. Potrzebne 1 zdjęcie. Profil dostajesz od ręki.

Z profilem zapisujesz się na kurs (teoria i praktyka), w trakcie kursu robisz badania.

Egzamin (teoria + praktyka).

 

Lub na własną rękę:

 

Opcja B

 

Wyrabiasz sobie profil kierowcy (PKK) na kat A. Potrzebne 1 zdjęcie. Profil dostajesz od ręki.

Teorii uczysz się samemu w domu. Robisz badania. Zapisujesz się na egzamin z teorii. Po zdanym egzaminie zapisujesz się na kurs praktyczny.

Egzamin (praktyka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku robiłem prawko opcją B. Najpierw badania, pkk, egzamin teoretyczny, kurs praktyczny i na końcu egzamin praktyczny.

Kursu teoretycznrgo nie trzeba robić, trzeba tylko odbyć szkolenie z pierwszej pomocy.

 

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no motocykl XD. nie po placu nie jezdziłem.... bardziej po lasach ... posiadam enduro, teraz zakupiłem Yamahe FZR600. wiec dopiero zaczne przygode z szosami ;)

 

No to kilka godzin na placu się przyda ........... na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...