Skocz do zawartości

Motocykl do 4000zł


karoleik9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

 

Jestem początkującym motocyklistą , obecnie posiadam skuter 4t 50cc jakiś chińczyk nie narzekałem na niego bardzo dobrze się spisywał . Zastanawiam się nad kupnem nowego motocykla biegowego lub jakiegoś dobrego skutera , chciał bym mieć motocykl o pojemności 50cc . Co polecacie , zastanawiałem się nad kupnem TZR 50 lub Aprili sr 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się stało z tamtym chińczykiem? Jeżeli śmigał to śmigaj na nim dalej, potem przesiądź się na większy, lub poczekaj chwile (bo zakładam że masz prawko B) i poszukaj jakiejś 125ccm. Bo w 50ccm to możesz poszukać w tej cenie jakiegoś Simsona, dobrze się zbierają iniemal nie do zdarcia. Ja śmigałem tylko Rometem Ogar 200 (2 sezony)a teraz Romet Zetka 50/80ccm(już piąty i raczej ostatni sezon, lece na okolice 600ccm) też fajnie chodzi.

 

Opisz gdzie będziesz jeździł. W mieście, czy w teren, lub w mieście z wypadem raz na weekend w pole do dziadków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz gdzie będziesz jeździł. W mieście, czy w teren, lub w mieście z wypadem raz na weekend w pole do dziadków?

W polu u dziadka na sportowej 50 ccm raczej niebardzo.

 

Odnośnie pytania stawiam na Yamahe, znajomy miał Aprilie okazała się być paliwożerna nawet jak na wysokoobrotowy MOTOROWER

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Jaki jest sens wywalać kasę na to samo tylko w innym opakowaniu?

 

nie przesadzaj stunter87 , różnica między kiblem 50 4T a biegową 50 2T jest jak między masturbacją a seksem -teoretycznie i to i to daje zadowolenie :D

 

cre 50 jest fajna :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...