Skocz do zawartości

Ktm Exc 250 zacina się gaz


Deni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ,witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam do was pytanie odnośnie mojego problemu. Gdy jadę na torze i skacze na hopce zaraz po wylądowaniu zacina mi się gaz . Nie dzieje się tak jednak przy każdym skoku. Gdy jadę normalnie albo na jednym kole wszystko gra. Ląduje ze skoku i po 1 sekundzie (ok.) zaczynają się zwiększać obroty.

Problem zaczął się odkąd wymieniłem linke gazu. Jest to dosyć niebezpieczne dlatego chcę się was poradzić co mogę zrobić jakieś rady itp. Linka wyczyszczona ładnie odbija , jedyne czego nie jestem pewny to jej poprowadzenie. Wydaje mi się ,że zrobiłem to ok ,ale czy w razie czegoś mógłby mi ktoś podesłać fote jak u niego leci linka. A i zauważyłem że nawet jak puszcze manetke gazu to i tak przyśpiesza dopiero jak złapie sprzęgło i dodam gazu wraca wszystko do normy. Może to być związane z wejściem do gaźnika ? Może coś przeoczyłem ? Czekam na rady. Wszystkim z góry dziękuję.

 

KTM EXC 250 2t 2008r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolgaz -> Linka -> Przepustnica.

 

Ja akurat w 125 miałem złamaną iglice.

Rolgaz pięknie wysmarowany, linka również wszystko cacy i dzieje się tak tylko i wyłącznie po skoku. Co by mogło być z przepustnicą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprężynka odpowiedzialna za powrót przepustnicy ? ma jeszcze siłę , bez zacięć pracuje ?

 

możesz mieć wyrobioną przepustnicę do tego stopnia że jak odwijasz manetkę na pełną dzidę do iglica nie trafia w swoje miejsce przy powrocie i wszystko się zacina do pierwszej dziury albo krzywą iglicę...

 

to jest gaźnik dellorto ? tam problemy z cylindryczną przepustnicą są na porządku dziennym ...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...