Skocz do zawartości

wiertarka z uchwytem szybkozaciskowym do 100 zł


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pany niedawno zamordowałem swoją toye ( 39.99 z marketu służyła mi 5 lat :D ) i to jeszcze własną głupotą ( od odpalania nią silników spalinowych ma takie bicie wrzeciona że wiertłem 8 robi prostokątną dziurę 12x18 :D ) i muszę coś kupić

Zastosowanie

-raczej drobne prace w drewnie , plastiku w metalu rzadko do powiedzmy 8-10 mm wiertła max, betonu nie przewiduje także w zasadzie udar mi niepotrzebny, to ma być wiertarka w domu gdzie jak coś dłubię to raczej drewno i plastik a na garaż zaraz założę osobny temat :D ...

-regulator obrotów albo przynajmniej 2 biegi , przydałoby się prawo lewo ale niekoniecznie

-kaprys jakim jest uchwyt szybkozaciskowy - wiem że trzyma gorzej niż normalny uchwyt na kluczyk ale ciągle gubię te kluczyki i chce taki skręcany ręką

 

brać pierwszą z brzegu chińszczyznę , czy może szukać używanego czegoś firmowego ? budżet podany w tytule nie podlega negocjacji .........

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może być zwykły uchwyt to niedawno wystawiłem na olx dwie swoje wiertarki w ramach porządków w garażu. Jedną za 30 zł, drugą dwubiegową za 70 zł. Obie sprawne. Zaznacz Ząbki wystawiający Sławek i znajdziesz jak Cię interesuje taka oferta.

 

Napisano z telefona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...