Skocz do zawartości

Yamaha R6 2006-2008


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Kupię motocykl Yamaha R6 z rocznika 2006 do 2008 (RJ11/RJ15), Preferencyjnie w malowaniu czarno-złotym lub czarno-niebieskim ale rozważę każdą ofertę. Krzysiek Wrocław :)

 

PS. Jakiś rok temu na allegro była wystawiona maszyna widoczna na załączonym zdjęciu, zakochałem się. Nie pamiętam dokładnych danych sprzedającego lecz jeżeli ktoś poznaje tą ślicznotkę to chętnie skontaktowałbym się z obecnym właścicielem.

post-8745-0-56804800-1458241478_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie czarno-złote było chyba tylko w latach 2009 i 2010. Ta na zdjęciu chyba nie ma oryginalnego malowania, to znaczy ma jakieś dziwne naklejki...

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

W sumie to nie do końca jest to czarno-złote malowanie (tak mi się przynajmniej wydaje), normalnie lagi też powinny być złote a tu jedynie klamki i obole są w złocie więc typowe dodatki akcesoryjne. Tak jak napisałem historii motocykla nie znam (nie pamiętam ogłoszenia, które nie jest już nawet dostępne w archiwum allegro), po prostu spodobał mi się ze zdjęć.

Pozdrawiam
PanAs

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o tym co jest na zdjęciu, bo to pewnie jakiś ulep z takimi naklejkami. Pisałeś jednak, że szukasz 2006-2008 w malowaniu czarno-złotym najchętniej. Zgodnie z moją wiedzą takiego malowania w tych rocznikach nie ma. To miałem na myśli.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W sumie to nie do końca jest to czarno-złote malowanie (tak mi się przynajmniej wydaje), normalnie lagi też powinny być złote a tu jedynie klamki i obole są w złocie więc typowe dodatki akcesoryjne. Tak jak napisałem historii motocykla nie znam (nie pamiętam ogłoszenia, które nie jest już nawet dostępne w archiwum allegro), po prostu spodobał mi się ze zdjęć.

 

Pozdrawiam

PanAs

 

Poszczególne malowania R6 w zależności od roczników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Panowie wg was tak obiektywnie, jaki przebieg może wydawać się już dużym jak na motocykl sportowy z roku 2008? Powiedzmy taka R6 z 2008-ego ile tys. by Was odstraszyło i dlaczego?! Ile średnio na sezon przeciętny motocyklista jest w stanie wykręcić km?!

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i komentarze!

Pozdrawiam
PanAs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znamy odpowiedzi na Twoje pytanie, gdyż każdy użytkuje inaczej motocykl. Ważny jest stan techniczny, a nie przebieg.

 

Oczywiście, stan techniczny przede wszystkim. Regularne przeglądy i wymiany a także sam sposób użytkowania.

 

Dla przykładu może podzielisz się swoimi kilometrami jakie robisz w sezonie?!

 

Pzd

 

 

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tak to zabrzmiało,a koledze myślę,że mogłeś podać jakiś swój przebieg w sezonie.Nigdy nie użytkowałeś motocykla na drogach publicznych przez dłuższy okres?Dla jasności nie piszę tego złośliwie i przepraszam autora wątku jak poczuł,że mu śmiecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie wg was tak obiektywnie, jaki przebieg może wydawać się już dużym jak na motocykl sportowy z roku 2008? Powiedzmy taka R6 z 2008-ego ile tys. by Was odstraszyło i dlaczego?! Ile średnio na sezon przeciętny motocyklista jest w stanie wykręcić km?!

 

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i komentarze!

 

Pozdrawiam

PanAs :)

 

W r6 odstraszać może mały przebieg, bo zawsze to może być była torówka, kupowanie sporta to zawsze loteria :)

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...