Skocz do zawartości

Chorwacja 02-15 lipiec 2016


Sise
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow i kolezanki!

 

Przepraszam za brak polskich znakow - taki mam chwilowo komputer. Mimo, ze bardzo czesto korzystalem z porad na forum to zarejestrowalem sie stosunkowo niedawno. Jest to moj pierwszy post - jesli cos nie tak to prosze o wsparcie.

 

Do rzeczy -> wybieramy sie z moja luba do Chorwacji w tym roku na motocyklach (CBF 500 + VFR 800). Termin 02-15 lipiec 2016. Wiem, bedzie goraco ale glownie na tym nam zalezy. Docelowo plaza i opalanko + jakies male zwiedzanie okolic. Nocleg w jakims pokoju / domku (w zaleznosci od ilosci osob). Poszukujemy towarzyszy podrozy - wiadomo weselej, przyjemniej.

 

Wiecej informacji, pytania, zgloszenia - pisac. Mysle, ze sie dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdybyście rozważyli termin ok 4-5 czerwca to moglibyśmy się zabrać razem. Jedziemy z żoną do Chorwacji właśnie początkiem czerwca ze względu na mniejszy ruch turystyczny i trochę temp. łagodniejsze choć podejrzewam że i tak będzie gorąco. Chyba że jakoś terminy nasze i Wasze jakoś po środku zorganizujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. okolo 20 czerwca jedziemy z zona w te rejony, chcemy zjezdzic troche chorwacje, czarnogore i bosnie, jak czas pozwoli to moze i wypad do albani. jedziemy na zzr 1400, moze jakos dopasujemy terminy i uda sie pojechac w kilka moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze sporo czasu będzie żeby dogadać co i jak....forum często odwiedzam więc jak się coś zmieni pisz, w terminie o którym pisałem na chwilę obecną jedziemy ja z żoną i jeszcze dwie pary znajomych ale czy dotrwają zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow i kolezanki!

 

Przepraszam za brak polskich znakow - taki mam chwilowo komputer. Mimo, ze bardzo czesto korzystalem z porad na forum to zarejestrowalem sie stosunkowo niedawno. Jest to moj pierwszy post - jesli cos nie tak to prosze o wsparcie.

 

Do rzeczy -> wybieramy sie z moja luba do Chorwacji w tym roku na motocyklach (CBF 500 + VFR 800). Termin 02-15 lipiec 2016. Wiem, bedzie goraco ale glownie na tym nam zalezy. Docelowo plaza i opalanko + jakies male zwiedzanie okolic. Nocleg w jakims pokoju / domku (w zaleznosci od ilosci osob). Poszukujemy towarzyszy podrozy - wiadomo weselej, przyjemniej.

 

Wiecej informacji, pytania, zgloszenia - pisac. Mysle, ze sie dogadamy.

Odpowiada mi termin - byłbym zainteresowany. Jestem z Zamościa ale pochodzę z Kłobucka i mam siostrę w Krzepicach. Pozdrawiam.

 

Myślę o miejscowości Brela. Pracuję w szkole i dla mnie ten termin jest O.K. - chociaż chętnie wyjechałbym 1 czy 2 dni wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, widzę, że jest podobny wątek. Wybieram się z dziewczyną na przełomie maja i czerwca właśnie w te strony. Planuję 10-14 dni urlopu więc jak się uda to chce dojechać i do Albanii. Byłem już 3 razy na Bałkanach no i z doświadczenia wiem, że nie ma konieczności wszystkiego planować w 100%. Ale jakiś plan jest. A mianowicie:
Wyjazd z warszawy i nocleg na Słowacji, Węgrzech lub Czechach w zależności gdzie się dojedzie. Pierwszy trzeba będzie zarezerwować. Dalej to dojazd do wybrzeża w Chorwacji. Później przejażdżka wzdłuż wybrzeża/autostradą dalej na południe. Zatrzymać się można na trochę dłużej w okolicach Dubrownika lub Kotoru. Chcę trochę pojeździć po górach w Czarnogórze i skoczyć do Albanii na 2-3 dni, myślę, że wystarczy czasu. Jak dobrze pójdzie to SH 20, Theth i Ohrid :) Później powrót do domu w miarę korzystną trasą. Noclegi tylko na kwaterach, Ewentualnie rezerwowane wcześniej przez apkę booking, Mam gpsa na kierownicy, dobrą mapkę bałkan więc gdzieś nas poprowadzi. Jeśli uda sie uzgodnić terminy urlopów możemy lecieć razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...