Skocz do zawartości

Sportowy-turystyk powyżej 1000 ccm


Rekomendowane odpowiedzi

Limo jak sprzedałem Daytonę to chciałem kupić Spida... Przypadkiem miałem okazję przelecieć się Stritem R... I kupiłem Strita.. I uwierz mi: zapierdacza dużo weselej pomimo tylko 20 paru tam kilo różnicy, na te 20 quni mniej mocy... Tym naprawdę trzeba pojeździć jednym i drugim... Strit, szczególnie R, to zajebisty, mały zapierdal... znaczy zapierniczacz, a Spid przy nim to krowa o gracji tankowca.... O dżapskich śmietnikach nie wspomnę...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYMIARY I MASY

Masa pojazdu w stanie suchym: 214 kg
Zbiornik paliwa: 17 l
Więcej: http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,113375,11034953,Triumph_Speed_Triple_1050___I_po_herbacie____.html

 

 

chyba nie chodzi o nówkę :)

 

A sc28 lekkie tylko na papierze, w prowadzeniu nie jest tak dobrze - wiem bo miałem:)

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak omal 40 kilo różnicy.... http://www.motogen.pl/Triumph-Street-Triple-675-R,7916.html

To już wiem dlaczego napisałem wcześniej o krowach i tankowcach... ;)

Trasa, ale solo, prawie tysiąc w jedną, była robiona bez stresu, tylko tankowania stałem... Do Mechelen i z powrotem. . ;)

 

Edyta: przy Stricie różne źródła podawały różnie... Bo i 169 kilo widziałem i tutaj w linku masz 174 kg. To naprawdę jest rower z zajeżastymi zawiasami i heblami. . no i z zajebistym piecem... Nie zrozumie ktoś kto nie polata... ;)

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Pracując w kopalni kokosy leciały z niebios i myślę o innym motocyklu.

Główne założenia to sprzęt uniwersalny, którym można pojeździć dla przyjemności po zakrętach ale czasem też w dwie osoby zrobić 300km w jedną stronę, tak żeby pasażerka nie chciała mnie zabić.

Nie bardzo wiem w którą stronę patrzeć.

Miałem okazję jeździć B12 ale to zdecydowanie nie to.

 

Zastanawiam się nad:

FZS 1000

CBF 1000

TDM 900

 

Co jeszcze warto wziąć pod uwagę zakładając, że budżet to 13 tysięcy?

Fazer kupiony ;)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...