Jump to content

RUMUNIA Sierpień/Wrzesień

kmicic7
 Share

Recommended Posts

Co kto lubi ale mnie dolina Dunaju rozczarowała, mamy w Polsce piękniejsze miejsca, jest fajnie, ale nie powala na kolana.

Jeśli macie opcje natura fajnie jest na Vulcani Noroisi i jak będziecie mieć farta i pustki na dole to wieczór i noc swoją ciszą, kontaktem z naturą powala. Nie mówiąc już o palince właściciela :)

Przy transalpinie jest jaskinia polovragi, fajna jest i fajnie babka oprowadza i opowiada, później można pojechać pod zakaz wąwozem, do opuszczonych domów i zobaczyć co jest jeszcze dalej czego nie pozwoliła zobaczyc moja panikara (bo tu mogą być niedźwiedzie i zakaz był ! )

Na drodze przy wjeździe do jaskini jest zakaz ale jak mieszkaniec powiedział jest on po to, bo z wąwozu spadają kamienie i jak spadnie i coś uszkodzi to żeby władza miała czyste ręce a tak to można śmialo jechać.

Jak jedziecie nad morze pamiętajcie o drobniakach w kieszeni - przejazd przez Dunaj jest platny.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

• 1 month later...

Witam, planuję z żoną na ten sezon dwa kierunki, Chorwacja w czerwcu i Rumunia właśnie końcem wakacji lub wrzesień i jeśli jeszcze macie miejsce w ekipie to chętnie coś zaplanujemy. Podsyłam na priw. swój tel. i pozdrawiam.

moze Rumunia na dwa moto lipiec lub sierpien obojetne do uzgodnienia..

• 4 weeks later...

Witam serdecznie,

Jedziemy również do Rumunii oraz Bułgarii.

Ruszamy 6 sierpnia na 2 tygodnie. Jedziemy z Warszawy na 2 motocykle, ( 3 osoby). Jak ma ktoś ochotę sie podłączyć to serdecznie zapraszam do omówienia detali.

Spanie raczej lokalne pokoje, ale namiot tez zabieramy. Trasa przez najciekawsze punkty turystyczne.

Pozdrawiam serdecznie.