Skocz do zawartości

pomocy rozszyfrowanie nr ramy wsk


Atkon104
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych forumowiczow. mam pytanko czy jest tu ktos z was kto umialby rozszyfrowac nr ramy wsk ???? nr to s0309135.. ???? bardzo pilne bo kupilem wueske moich marzen chyba ale do konca nie jestem przekonany..... rama podwojna blotniki glebokie, wyglada na bardzo stara tzn cos okolo 50 lat..... prosze pomozcie bo bez tej wiedzy nie bede w stanie rozpoczac prac nad nia...... z gory dziekuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej daj zdjęcia, to szybciej ktoś podpowie jaki model.

zdjecia postaram sie wstawic jutro bo motorek lezy w czesciach na aucie jeszcze bo musze najpierw dywan w piwnicy wylozyc dla laluni zanim ja przeniose......

 

zdjecia postaram sie wstawic jutro bo motorek lezy w czesciach na aucie jeszcze bo musze najpierw dywan w piwnicy wylozyc dla laluni zanim ja przeniose......

a tak wogole to na innym fm ktos mi na taki post odpowiedzial ze z nr ramy wynika ze jest to wsk 125 m06 Z albo L rok 1963.... no i wlasnie fajnie jakby ktos sie znal i okreslil to dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mniej więcej...... wszystko pasuje mi idealnie na m06 z...... licznik w lampie. Głębokie błotniki. Skrzynki narzędziowe po dwóch stronach w ksztal ie sera.... przednia i tylną amortyzacja olejowa jak to było w "z".... tylko zastanawiam się co jest nie tak z kołami bębny faktycznie ok pełne.... Ale rozmiar opony to 18 x3.00 ..... no i tu moje kolejne pytanie czy możliwe by było założenie na felgi 19 opon 18??? Bo niestety z felgi nic nie od czytam więc muszę ja jakoś zmierzyc

 

Do qpa...... no i co dla Ciebie znaczy mniej więcej??? Odczytujezz to jakoś z numeru ramy czy wnikskujezz z mojego opisu??

 

Odswierzam pytanie czy umie ktoś rozszyfrować model i rocznik z nr ramy s0309135???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD1940 A wiesz może czym różni się model z1 od z2???? Bo czytam czytam czytam i nic znaleźć nie mogę.... tak dokładnie licznik mam w lampie głębokie błotniki amortyzatory z tłumienie olejowym ..... jutro wstawię zdjęcia..... A i siedzenie Stare zmurszale ale wydaje mi sie ze na drewnianym stelażu..... Ale może się mylę..... zrobię zdjeci i wstawię.....

 

Jak mnie drażni ze ktoś nie zadbał o to żeby zachować tabliczkę znamionowa..... masakra....

 

A i na koniec w dniu dzisiejszym ..... jeśli to wsk 125 m06 - z 1 lub 2???? To spelnilem swoje marzenia..... najpiękniejszy model jak dla mnie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Z2 ma pełne bębny, ale przednie zawieszenie i lampę jak w modelu L, czyli amortyzacja sprężynowa bez tłumienia hydraulicznego z gumowymi osłonami na dole goleni, lampa bez licznika, a licznik umieszczony jest w półce górnej widelca. Tu masz trochę informacji http://motocykle.svasti.org/index.html?strona=http://motocykle.svasti.org/wsk.htm

Dawno temu zaczynałem od takiej WSK swoją przygodę z motocyklami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...