Jump to content
Sign in to follow this  
2Le

Jakie części pasują do F4I SPORT 2001r

Recommended Posts

Cześć koledzy.

Ostatnio miałem kolizję swoim moto F4I SPORT 2001 icon_sad.gif. Frajer wyjechał mi samochodem. Winę przyznali na mnie, a teraz z własnej kieszeni trzeba naprawić perełkę.
Nie zagłębiałem się w tajniki motoryzacji, streetfighter, naked, stunt itd. (jakieś pojęcie mam, ale nie za wielkie).
Chciałbym, żebyście podpowiedzieli mi jakie elementy z F4/F4i pasują do F4i SPORT. Może wgl. warto zwrócić uwagę na inne modele lub marki ścigaczy. Ciężko jest coś dorwać oryginalnego do SPORT'a, a do F4i/F4 jest tego więcej...

Generalnie chodzi mi o to, że do wymiany mam:
- wszystkie plastiki
- stelaż
- lampy
- lagi (trochę krzywe - warto prostować?)
- chłodnica (wyrwany korek do połowy - warto spawać?)

Cały przód jest bardzo drogi do F4i SPORT - czacha z reflektorem to koszt ok. 800-900zł.
Mam reflektor cały tylko szybka osłaniająca jest popękana, a tego raczej nie dokupię oddzielnie? Może warto założyć jakiś POLISPORT LMX czy coś innego?

Liczę na waszą pomoc. Pozdro icon_wink.gif

Poza zadupkiem wszystkie elementy pasuja. silnikowo inne sprzeglo i przelozenia skrzyni biegow. sciag sobie serwisowke tam masz jak na dloni co pasuje.

Poza zadupkiem wszystkie elementy pasuja. silnikowo inne sprzeglo i przelozenia skrzyni biegow. sciag sobie serwisowke tam masz jak na dloni co pasuje.

Masz chyba na myśli F4i bo od F4 nic nie bedzie pasowało.

Why... So... Serious

tak mialem na mysli F4i/ F4i sport. chociaz z F4 gaznikowej tez troche czesci pasuje np.- przedni zawias, boczki, chlodnica. najlepiej tak jak napisalem serwisowke przeczytac i sie ma pewnosc.

Zastanów się czy nie lepiej sprzedać ten motocykl na części. Znajomy kupił kiedyś za grosze Kawasaki ZZR 600 z rozwalonym przodem. Myśłał, że tanio naprawi i będzie miał 100KM w cenie nowego Rometa 125 :biggrin: Jak zaczął szukać po allegro części do naprawy motocykla to za głowę się złapał (bo to wszyszło więcej od ceny sprawnego i nowszego ZZR-a). Sprzedał tego ZZR-a i tak skończyła się jego przygoda z tanim motocyklem 100KM.

Nie wiem tylko jaki obecnie jest popyt na części od F4i...

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Dzięki chłopaki, postanowiłem go sprzedać. Jest na naszym bazarze, pozdrawiam