Skocz do zawartości

Jakie części pasują do F4I SPORT 2001r


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy.

Ostatnio miałem kolizję swoim moto F4I SPORT 2001 icon_sad.gif. Frajer wyjechał mi samochodem. Winę przyznali na mnie, a teraz z własnej kieszeni trzeba naprawić perełkę.
Nie zagłębiałem się w tajniki motoryzacji, streetfighter, naked, stunt itd. (jakieś pojęcie mam, ale nie za wielkie).
Chciałbym, żebyście podpowiedzieli mi jakie elementy z F4/F4i pasują do F4i SPORT. Może wgl. warto zwrócić uwagę na inne modele lub marki ścigaczy. Ciężko jest coś dorwać oryginalnego do SPORT'a, a do F4i/F4 jest tego więcej...

Generalnie chodzi mi o to, że do wymiany mam:
- wszystkie plastiki
- stelaż
- lampy
- lagi (trochę krzywe - warto prostować?)
- chłodnica (wyrwany korek do połowy - warto spawać?)

Cały przód jest bardzo drogi do F4i SPORT - czacha z reflektorem to koszt ok. 800-900zł.
Mam reflektor cały tylko szybka osłaniająca jest popękana, a tego raczej nie dokupię oddzielnie? Może warto założyć jakiś POLISPORT LMX czy coś innego?

Liczę na waszą pomoc. Pozdro icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy nie lepiej sprzedać ten motocykl na części. Znajomy kupił kiedyś za grosze Kawasaki ZZR 600 z rozwalonym przodem. Myśłał, że tanio naprawi i będzie miał 100KM w cenie nowego Rometa 125 :biggrin: Jak zaczął szukać po allegro części do naprawy motocykla to za głowę się złapał (bo to wszyszło więcej od ceny sprawnego i nowszego ZZR-a). Sprzedał tego ZZR-a i tak skończyła się jego przygoda z tanim motocyklem 100KM.

Nie wiem tylko jaki obecnie jest popyt na części od F4i...

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...