Skocz do zawartości

Lexus IS200 1 gen. do 20k zł


IZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję się poradzić w sprawie tego samochodu, wydaję się on fajną i nie docenianą alternatywą dla tych wszystkich bmw i audi z segmentu.

Ma ktoś faktyczne rozeznanie, ile trzeba wyłożyć za jakąś ciekawą sztukę a nie typowy polski przystanek ? Na rynku jest straszny rozrzut cenowy i pewnie wiele aut to totalne ulepy i przeglądając te wszystkie aukcje to można jedynie stracić rozeznanie co i jak.

Budżet to 20k zł, i czy tyle kasy starczy na ładnego Lexusa + pakiet startowy, tak żeby to miało wszystko ręce i nogi, czy nie zawracać sobie na razie głowy i dozbierać ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie mam rozeznania ile trzeba na niego kasy, ale za to pamiętam jak u nas w firmie był taki jeden przez dość długi czas. Został sprzedany z przebiegiem około 300.000km. Do tego czasu jeździł ok. Jedyny problem jaki w nim występował to hamulce. Szybko niszczyły się tarcze. Był to jeden z pierwszych, które przypłynęły do PL i być może była to jakaś przypadłość "wieku dziecięcego"

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję się kiedyś przejechać tym 330D touring po lifcie 204KM w full opcji. Samochód marzenie, chcesz jechać powoli i wygodnie, jedziesz powoli i wygodnie. Chcesz dać w palnik? Nie ma problemu.. :wink: Ogólnie E46 to fajny samochód, tylko szkoda że staje się kolejnym "samochodem ludu". Modlili się do Passata i zakładali kluby "vw vag turbo nitro gti" :biggrin: To teraz powoli to przerzuca się właśnie na E46.. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A jak wypada Is w porównaniu z e46 w kwestii prowadzenia ?

Miałem wreszcie tą wątpliwą przyjemność karnąć się e46 i ogólnie wozi mnie to do roboty od jakiegoś czasu, i na moją jazdę to prowadzi się nie najgorzej ale jakiegoś szału niema. Podsterowny na wejściu w zakręt, czego nie lubię, i ogólnie czuć nadmiar masy, zwykłe opony nie wyrabiają i szybko płyną, i cholernie brakuję szpery, a podobno jest tylko w M3

Podejrzewam że Is będzie jeszcze bardziej kanapowy, pasowało by jakiegoś przy katować i się dowiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...