Skocz do zawartości

Suzuki VX 800


uter111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl fajny i trochę u nas nie doceniony. Kolor już nie fajny :P

 

W okolicach roku 2006 już byłem prawie zdecydowany na jego zakup w kolorze czarnym, piękna maszyna ale ostatecznie wziąłem Bandita 600N bo trafił się w świetnym stanie. Dużo osób straszyło, że VX sporo pali - nie wiem ile w tym prawdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maszyna, ja prawie kupiłem taką w wiśniowym kolorze. Jednak ostatecznie trafił mi się bandit 600s :wink:

 

Czyli nie tylko ja wybrałem Bandita zamiast VX :D U mnie to był wybór między jechać 20km po Bandita w pewnym stanie lub jechać 400km po VX w niewiadomym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl fajny i trochę u nas nie doceniony. Kolor już nie fajny :P

 

W okolicach roku 2006 już byłem prawie zdecydowany na jego zakup w kolorze czarnym, piękna maszyna ale ostatecznie wziąłem Bandita 600N bo trafił się w świetnym stanie. Dużo osób straszyło, że VX sporo pali - nie wiem ile w tym prawdy ;)

tylko prawdę mówiąc za co go doceniać?

za skłonność do korozji?

za chopperową geometrię?

za stukostrachy?

za cieknące amory?

za wątpliwą "urodę"?

 

choć faktycznie motocykl Uter-a wygląda na ładnie utrzymany ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za skłonność do korozji?

To dotyczy każdego motocykla z UK ;) Nie słyszałem żeby VX był bardziej podatny na rdzę niż inne motocykle. ;)

 

za chopperową geometrię?

To wg mnie jego zaleta. ;)

 

 

za stukostrachy?

Jak to każde Suzuki z tamtych lat. Bandit też nie grzeszył kulturą pracy a żywotnością przebijał niejedną Hondę ;)

 

 

za cieknące amory?

To się wymienia uszczelniacze, normalna część eksploatacyjna jak w każdym motocyklu ;)

 

 

za wątpliwą "urodę"?

Mi (i nie tylko mi) się podoba ;)

 

 

A dlaczego nie wspomniałeś o silniku, który fajnie idzie od dołu? ;)

 

A napęd wałem? ;)

 

A dźwięk silnika? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quadrat

nie pisze o moto z UK - ogólnie suzy z lat80/90 gniją i to w oczach!

chopperowa geometria to zaleta? no jeśli lubisz długie proste to może tak

odnośnie dźwięków to sam potwierdzasz. a VX to nie bandtit. vx dostaje baty pod praktycznie każdym względem od ntv, która ma sporo mniejszy piec

o amorach to piszę o tylnych, których tak łatwo już nie naprawisz

o jakim "dole" piszesz? no chyba, że porównujesz z gs500 - to fakt -"dół" jest potężny :D

konkurencja też ma napęd wałem

o dźwiękach wyżej :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...