Skocz do zawartości

Handbike dla Szymona - potrzebne wasze wsparcie.


szokpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nazywam się Szymon. Za pośrednictwem Fundacji Avalon, której jestem podopiecznym, prowadzę zbiórkę środków na zakup roweru o napędzie ręcznym tzw. handbika. Koszt takiego roweru jest olbrzymi, wynosi około 18tys. złotych. Szukam wspaniałych ludzi dobrej woli, których zainteresuje swoją akcją i którzy pomogą mi zebrać wymaganą kwotę. Wiem, że to forum o motorach ale łączy nas miłość do "szosy" :)

 

Kilka słów o mnie: w wieku dwóch lat przeszedłem skomplikowaną operację przepukliny rdzenia kręgowego. Dzięki intensywnej i długotrwałej rehabilitacji udawało mi się przez długi czas prowadzić normalne i aktywne życie. Niestety kilka lat temu choroba przypomniała o sobie. Moje nogi słabły, aż całkiem odmówiły posłuszeństwa. Obecnie poruszam się na wózku.

 

Zakup handbika jest moją szansą na utrzymanie aktywności fizycznej i realizacji rowerowej pasji. Przez trzy tygodnie testowałem wypożyczonego handbika. Pokonałem na nim ponad 200km i przekonałem się, że jest to sport idealny dla mnie.

 

Jeśli chciałbyś mnie wesprzeć finansowo lub w inny sposób to zapraszam na stronę fundacji: Łuczka Szymon - Subkonta • fundacja dla niepełnosprawnych • pomoc dzieciom

Prowadzę również osobistą stronę na którą zapraszam (dowiecie się tam m.in. jaki procent Polaków udziela się charytatywnie): szymon.luczka.pl

 

Moim wielki marzeniem jest organizacja wyprawy "hanbikowej" do Santiago De Compostela, którą mógłbym połączyć ze zbiórką środków na jakiś szczytny cel. Wierze, że uda mi się zrealizować to marzenie w ciągu najbliższych 5 lat.

 

Do tej pory udało mi się uzyskać pomoc od wielu wspaniałych osób w tym od użytkowników forum forumrowerowe.org za co bardzo dziękuje!

 

Zapraszam też do przekazania 1% swojego podatku na moją rzecz. Jak to łatwo zrobić znajdziecie tutaj: -link-.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na szosie wink.png

 

logo-big.png

 

post-84512-0-78216000-1454175902_thumb.jpg

1% zmienia wiele - przekaż 1% swojego podatku - sprawdź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...