Skocz do zawartości

Rumunia 2016 - szukam drugiego moto


d0bry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem mocno zaintetesowany. Rumunia początek czerwca, 7dni, bez pośpiechu i napinki. Namiot, tani pensjonat w razie nie pogody. Lokalne jedzenie i napitki. Kase najlepiej wydać na paliwo. Trasa do uzgodnienia ważne byle karpaty. Jadę sam 40 lat, nie palę, za to piję, oczywiście wolę dziewczyny od chłopaków, wiek 40 lat, honda vfr 800 vtec trzy kufry, prędkość 100,120,140 nie wyścigi. Dajcie znać bo czas goni najlepiej tel 533 301 039 Rafał

Cześć, Też mażę o przejechaniu transfogarskiej na motocyklu. Jestem w podobnym wieku i powinniśmy się dogadać. Prędkość jazdy i główne założenia wyprawy są mi na rękę. lecz co do terminu to chyba lepiej druga połowa czerwca, żeby była przejezdna? co ty na to? daj znać. Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załozyłem osobny temat ale moze tutaj dodam trzy grosze. Jadę z kumplem na dwa moto 2 - 9 lipca , trasa standard rumuński: Tokaj, Satu MAre, wesoły cmentarz, malowane cerkwie, polskie wioski BUkowina , wąwóz Bicaz, Transfogarska, Transalpina... moze ktoś zainterowany. wyjazd ze śłaska 2 lipca 7.00 rano. całośc około 3200 km.

pozdro

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

 

Jako, że na jednym motku i nudno i mniej bezpiecznie, szukam jak w temacie. Chciałbym poświęcić na wyjazd do 7 dni, z żelaznych pozycji zrobić Transalpine i Transfaragasan. Nie chcę cisnąć kilometrów na rekord, nie interesują mnie dzienne przebiegi po 700-1000 km, chyba, że wyjątkowo, gdy będzie to czymś naprawdę dobrze uzasadnione.

Myślę, że przebywając przez 7 dni 3000km można w Rumuni, a i na Węgrzech po drodze to i tamto zobaczyć.

Spanie - jak popadnie. Nie chcę się spawać do noclegów i lecieć z zegarkiem w ręce. Namiot na motku to podstawa. Z drugiej strony - pościeli i prysznica nie odmówię jak się zdarzą.

Jedzenie - planuję wziąć kuchenkę turystyczną i jakiś żelazny zapasik, ale jak najbardziej nastawiałbym się na lokalną paszę. To nie Egipt, to nas nie pozamiata.

Termin - do dogadania. Najmniej chętnie lipiec i sierpień. Warto to tak ogarnąć, żeby wszystkie interesujące drogi były już przejezdne, ale też niekoniecznie +45C cały czas na karku. Maj? Czerwiec? Wrzesień? Październik?

Ot, wybrzydzam sobie.

Jeśli ktoś myśli posobnie, a nie ma z kim jechać, zapraszam do kontaktu.

 

pozdro!

 

Witam,

 

w temacie - startuję 17.06 do 24.06 (+/- 1 dzień)

1 moto solo

trasa: klasyka przewodników, blogów (co podpowiedzą lokalni:))

jazda turystyczna bez spiny i gonitwy do hotelu :)

jeżeli pasuje termin proszę o kontakt

 

pozdr

 

Liman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rumunia 2015 druga polowa czerwca, wjazd na transfogarska:

DSC_0178.JPG

 

DSCN4007.JPG

 

Na gorze transfogarskiej

DSC_0193.JPG

 

Podjazd na transalpine:

DSCN4075.JPG

 

U gory na transalpinie, na dole sloneczna pogoda, u gory chu*a widac na 100 m

DSC_0239.JPG

 

A tu takie winkle, tir to chyba tyl swojej naczepy by widzial:

DSC_0243.JPG

 

Vulcani Noroiosi:

DSC_0359.JPG

 

Hordy bezpanskich psow (slodziaki)

DSCN4059.JPG

 

Zamek niby drakuli, polecam dom strachu i niunie pierwsza wprowadzic, smiechu co niemiara :)

DSCN4150.JPG

 

Zamek Sinaia, miejscowosc na co najmniej 3 dni

DSCN4213.JPG

 

 

Jak wytrzezwieje to cos jeszcze pojdzie :)

 

Transalpina dla tych co nie mieli tyle szczęścia co my. Na dole 30+stC a na górze przyjemne 25stC. http://blog.nokeg.cba.pl?p=201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja planuje wybrać się w przełomie lipca / sierpnia. Niestety (lub stety) będę jechał sam. Jadę tam pierwszy raz i trochę obawiam się czy jazda tam na jedno moto to dobry pomysł. Jak myślicie?

 

Swoją drogą dzięki za sugestie i pomysły na miejsca do zwiedzenia / zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja planuje wybrać się w przełomie lipca / sierpnia. Niestety (lub stety) będę jechał sam. Jadę tam pierwszy raz i trochę obawiam się czy jazda tam na jedno moto to dobry pomysł. Jak myślicie?

 

Swoją drogą dzięki za sugestie i pomysły na miejsca do zwiedzenia / zobaczenia :)

 

A nie może być w środku sierpnia i ciut dalej? Ostatnio byłem na Transalpinie w 2011 i szukam towarzystwa na ten rok. Link do wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off top, ale nie chcę zakładać nowego tematu ;)

 

Witam serdecznie,

Jedziemy również do Rumunii oraz Bułgarii.

Ruszamy 6 sierpnia na 2 tygodnie. Jedziemy z Warszawy na 2 motocykle, ( 3 osoby). Jak ma ktoś ochotę sie podłączyć to serdecznie zapraszam do omówienia detali.

Spanie raczej lokalne pokoje, ale namiot tez zabieramy. Trasa przez najciekawsze punkty turystyczne.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ja planuje wybrać się w przełomie lipca / sierpnia. Niestety (lub stety) będę jechał sam. Jadę tam pierwszy raz i trochę obawiam się czy jazda tam na jedno moto to dobry pomysł. Jak myślicie?

 

Swoją drogą dzięki za sugestie i pomysły na miejsca do zwiedzenia / zobaczenia :)

Witam

Wyjeżdżamy 30 lipca kierunek Rumunia, Bułgaria planujemy 12 dni max 12 sierpień w domciu

jadą 2 motorki, wyjazd z Olkusza k. Krakowa

Też szukamy chętnych w grupce raźniej i ciekawiej.

Pozdrawiam

 

Witam

Wyjeżdżamy 30 lipca kierunek Rumunia, Bułgaria planujemy 12 dni max 12 sierpień w domciu

jadą 2 motorki, wyjazd z Olkusza k. Krakowa

Też szukamy chętnych w grupce raźniej i ciekawiej.

Pozdrawiam

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/178152-rumunia-bulgaria-31-07-2016-okolo-2-tyg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...