Skocz do zawartości

Rieju rr 50 nie może wejść na oboty . Pomocy


rieju rr 50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mój motor rieju rr 50 nie może wejść na obroty . Tu link jak ten silnik pracuje . Prosze o pomoc co moze być grane . Pomocy . Link : https://www.youtube.com/watch?v=y6ufLhwVBZ0

Edytowane przez rieju rr 50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srube od powietrza na poczatek ustaw na 2- 2.5 obrotu. Odpal i sruba od przepustnicy (ta ktora ja unosi) wyreguluj zeby byly wolne obroty. Rozgrzej moto przygazuj z wolnych na wysoki i jesli sie zbiera ladnie trzeba zajac sie iglica. To tak na skruty jesli nie pomoze trzeba szukac dalej. Najlepiej przeczytaj sobie ksiazke GAZNIKI MOTOCYKLOWE Dmowskiego.

 

KLin sprawdzic musisz sciagnac magneto.

A jak czysciles ten gaznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gażnik rozkreciłem w tzw mak :D wszystko przepukałem w benzynie drucikiem wszystkie dysze przetkałem i wgl . Sprawdzałem do swiatła czy sa przetkane i było git



https://www.youtube.com/watch?v=WJPvLBaoqQE&feature=youtu.be



Tak wiem w odwrotna strone krece . Ale jest taki dziwny oprór przez chwile pożniej tak przeskakuje i z filtra powietrza słychać takie ,,pu '' i póżniej jest przez chwile luz . To jest wszystko od czy wina tego klina ?

Edytowane przez rieju rr 50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma byc, widac ze silnik ma jakas kompresje. MIsisz odkrecic sruba ta na srodku i sciagnac magneto, musisz miec sciagacz zeby sciagnac magneto ktorego zapewne nie masz.

 

Dysz z gaznika nie czysci sie drutem! Wielkosc otoru w dyszy jest bardzo wazna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta:

 

1. Zdemontuj gaźnik

2. Wyczyść

3. Wyrzuć wszystko do kosza

4. Kup jakąś setkę ;)

 

A tak na serio, zastanów się czy jak się to wszystko zaczęło nie było tak że silnik się przegrzewał? Albo w miarę jak się nagrzewał nie zmieniał się dźwięk pracy silnika?

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wgl motor nie chce odpalić . Nie ma iskry na swiecy .



Ale co mam kupić ? :D



Ja go niedawno kupiłem . Ale silnik jak sie nagrzewał to tak samo chodził



Co mógłbym zrobić ponieważ motor nie ma iskry . Sprawdzałem i wgl nie dochodzi prad do swiecy . Moze to być wina magneto lub tego scietego klina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ścięty masz klin automatycznie nie będziesz mieć iskry ponieważ wał nie będzie się obracać chyba że masz koło zębate na magnecie i rozrusznik to iskra powinna być ale znowu tłok nie będzie się obracać. Jeżeli kręcąc rozrusznikiem nie masz iskry to uległ uszkodzeniu iskrownik co jest częste w am6 lub została przerwana masa na cewkomodule

Edytowane przez hipolfs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...