Skocz do zawartości

Zlot Motocyklowy Iskierki


kamek25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Blisko rok temu wraz z przyjaciółmi założyłem Stowarzyszenie im. Jakuba Kazała "Iskierka" .Naszym celem jest pomoc rodziną osób zaginionych, dzieciakom z ubogich rodzin a także osobą potrzebującym. Oprócz tego, że jestem założycielem oraz wiceprezesem wymienionego wyżej Stowarzyszenia interesuję się również motocyklami.Od pewnego czasu mi a także mojemu przyjacielowi który również jest założycielem Stowarzyszenie, i zapalonym motocyklistom chodzi po głowie pomysł zorganizowania zlotu motocyklowego w naszej miejscowości (Nowe Miasto nad Pilicą woj.Mazowieckie).Zlot byłby zorganizowany na terenie byłej jednostki wojskowej o strukturze lotniska pod koniec lipca lub na początku sierpnia (link do filmu z lotu ptaka nad lotniskiem
). Głównym celem zorganizowania zlotu jest zbiórka pieniążków na pomoc dzieciakom oraz osobą potrzebującym.Jak zamierzamy zbierać pieniążki?Planujemy wprowadzić opłatę za wjazd w wysokości od 5-15 zł (dokładną sumę poznam po zrobieniu kosztorysu imprezy).W związku z tym chciałbym poznać waszą opinię na temat tego pomysłu oraz zadać Wam jedno ważne pytanie....
1.Co według Was powinno być na każdym zlocie motocyklowym?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, jeżeli dopiero zaczynacie myśleć o takiej akcji, to jak na ten rok jest to zdecydowanie za późno. Czas załatwienia wszystkich pozwoleń, zorganizowania zaplecza sanitarnego, zdobycie sponsorów może zająć sporo czasu.

 

Natomiast odpowiadając na Twoje pytanie - jedź w tym sezonie na kilka zlotów i sam zobaczysz, co Ci się podoba, a co nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dolce vita

Myślę ,że na początek trzeba zarezerwować Koło Gospodyń Wiejskich oraz chłopaków z najbliższej remizy strażackiej. Bez tego zlot się nie uda. A tak na poważnie to pytam czy ty PYTASZ POWAŻNIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, jeżeli dopiero zaczynacie myśleć o takiej akcji, to jak na ten rok jest to zdecydowanie za późno. Czas załatwienia wszystkich pozwoleń, zorganizowania zaplecza sanitarnego, zdobycie sponsorów może zająć sporo czasu.

 

Natomiast odpowiadając na Twoje pytanie - jedź w tym sezonie na kilka zlotów i sam zobaczysz, co Ci się podoba, a co nie...

 

Myślę, że ze sprawami organizacji pójdzie szybko,wiem na jakim etapie stoimy :)Byłem na kilku zlotach, ale nie każda atrakcja przypadnie każdemu do gustu.Chciałbym poznać zdanie, może nie każdego z Was ale większości..Bez czego nie może się odbyć każdy zlot motocyklowy? :)

 

Myślę ,że na początek trzeba zarezerwować Koło Gospodyń Wiejskich oraz chłopaków z najbliższej remizy strażackiej. Bez tego zlot się nie uda. A tak na poważnie to pytam czy ty PYTASZ POWAŻNIE?

Gdyby ankieter zadał Ci takie pytanie, też byś tak odpowiedział?

Odpowiadając na Twoje pytanie,tak pytam poważnie.

Według mnie każdy zlot powinien być oprawiony dobrą kapelą,oraz konkursami...Chciałbym poznać też Wasze zdanie, co jeszcze powinno być na każdym zlocie wg Was?

 

Co powiecie na konkursy motocyklowe, pokaz stuntu? Jakie konkursy z udziałem motocykli widzielibyście najchętniej?

Co sądzicie o pokazie mieszanych sztuk walki?

Jak zapatrujecie się na konkursy drużynowe w Paintabala na terenie budynków jednostki oraz zawody strzeleckie?

Edytowane przez kamek25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem ostatnią rzeczą jaką miałbyś brać pod uwagę od forumowiczów to teksty typu "czy pytasz poważnie?". Moim zdaniem nie jest na nic zapóźno zwłaszcza że cel jest sam w sobie bardzo szczytny. Jedyną stratą (stratą ?) To mniej kasy zbierzecie. Ale ile by nie było to z pewnością ją odpowiednio wykorzystacie. Wielki szacun dla Ciebie i dla wszystkich którzy przyczyniają się do pomocy w jakiejkolwiek formie. Oby więcej. Co do meritum Twojego postu, to poza pokazami sztuk walki, paintball oraz zawodami strzeleckimi (mi bardzo podobają się te propozycje) dodałbym koniecznie wspólną przejażdżkę po ciekawych okolicach (inni nazwaliby to paradą) a także wykorzystałbym w Twojej okolicy zwiedzenie ciekawych miejsc. Czy to pod kątem historycznym, czy innym ... dla przyjezdnych jak sądzę będzie to dodatkowa gratka. Ponadto jeśli decydujesz się na stunt lub motocyklowe konkursy to miej na uwadze aby nie trwały zbyt długo. Moim zdaniem, a wiem to z doświadczenia trgo typu zabawy są niemal na wszystkich zlotach i niejednym się już przejadły. Na koniec życzę wytrwałości (bo nigdy jeszcze nikt wszystkim nie dogodził) i trzymam za Was kciuki. LwG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Formuła zlotów jest w zasadzie wszędzie taka sama - koncerty, konkursy, dziewczyny na scenie itp. Nie wiem co innego w naszych warunkach można proponować. To się sprawdza od wielu lat to można chyba na tym bazować. Ja też chętnie wpadnę jak będzie wiadomo kiedy.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowaliście się z AMW odnośnie wynajmu obiektu?

Wiem, bo sam przez to przechodziłem, że nie jest to prosta i tania zabawa.

To jest duży obiekt i sporo kosztuje jego wynajęcie. Proponuję najpierw zrobić coś bardziej kameralnego, złapać doświadczenia i obycia w temacie a dopiero wchodzić w tak ambitne inicjatywy.

Ale za pomysł i chęci duży plus.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...