Skocz do zawartości

Najszybsze 50tki


Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast 50 w 2t, lepiej spraw sobie 125 w 4t.

Jeździć możesz, cena taka sama, koszty takie same, a spalanie w 125 będzie mniejsze a i charakterystyka silnika lepsza.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 50 w 2t, lepiej spraw sobie 125 w 4t.

Jeździć możesz, cena taka sama, koszty takie same, a spalanie w 125 będzie mniejsze a i charakterystyka silnika lepsza.

 

Ja tam nie wiem czy pytający chce coś na profesjonalną przygodę z torem czy po prostu tanio jeździć :D Jak chce zaczynać na torze to jakaś RS125 czy Mito 125, jak chce tanio jeździć i ma prawo jazdy kat. A to do taniej jazdy idealnie się nada GS500, poza miastem przy stałej prędkości ~100km/h spokojnie schodziłem w granice 4l / 100km. Kupowanie 50tki, która udaje sporta (a bliżej jej do pocket bike) i to mając prawo jazdy A wg mnie jest głupotą. Jedyny pojazd, w którym 50ccm ma rację bytu to skuterek czy Simson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra przemyśle sobie, wiem że chcecie dla mnie najlepiej. Jak pisałem ja się najeździłem na dużych motocyklach, ale przez moje dzieciństwo, młodość, nigdy mnie nie było stać na takie motorki, albo rodzice mi nie chcieli kupić. Wiec mam taki skryty plan, żeby teraz jakoś zobaczyć, poczuć jak by wyglądało dzieciństwo, młodość na takich sprzętach, sorry za moje rozumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyścigach 125-tek i Moto3 każdy kilogram jest na wagę złota, a przecież one mają dużo wyższą moc, co dopiero w 50-tce... Jeżeli tak bardzo chcesz spróbować 50-tki to spróbuj, ale uwierz że nie będziesz odczuwał żadnej frajdy z jazdy. Będzie to tylko męczarnia i wieczne piłowanie na maxa żeby to jako tako jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ta wygląda na oryginał, i jest najbliżej mnie więcej bardzo nie ma do wyboru, są ale droższe. Tylko cholera wie na co zwracać uwagę przy kupnie takiego bzyka. http://otomoto.pl/oferta/aprilia-rs-sportowy-motocykl-bez-prawka-50ccm-po-tuningu-ID6y55Ll.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...