Skocz do zawartości

Paasat czy Octavia


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nikt nie zaprzecza, że pasek jest o klasę wyżej. Świadomie podjęta decyzja. Passat podobał mi się bardziej ale octavia wygrała pochodzeniem. Pierwszy wł, serwisowana, przebieg niższy o 60 tys km. Stwierdziłem, że będzie dla mnie lepsza na trasę ze względu na to jak się prowadzi, przyśpiesza i hamuje. Pasek trochę taki wóz załadowany węglem, pewnie dlatego, że kombi i 30KM mniej. Wyposażenie w octavi lepsze.

Pojeździmy zobaczymy ;)

Zawsze można sprzedać jak nie spisze się:)

 

P.S.Czytałem gdzieś na forum, że passat model 2005-2009 jest wygodniejszy od tego 2010-2014.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci się sprawuje ☺.

Pasek sprzed 10 i po, to w serii to samo jeśli chodzi o komfort, natomiast w starszych i w nowszych są różne wersje wyposażenia, jak choćby fotele, rozmiar kół, zawieszenie... .

 

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Samolot, jak ja lubię czytać Twoje teoretyczne wypociny :biggrin:

Miałem przyjemność porównać wszystkie wersje Octavi III (oprócz RSa) na szkoleniu produktowym i możesz mi wierzyć, że zawieszeniowo przy bardzo dynamicznej, ulicznej jeździe nie zobaczyłbyś różnicy pomiędzy belką a wielowahaczem. Dopiero skrajne wykorzystanie osiągów samochodu wskazałoby wyższość tego drugiego.

Najbardziej lubiłem słuchać na jazdach próbnych teorii "rasowych kierowców" i obserwować ich wyraz twarzy, kiedy dowiadywali się, że jadą samochodem z belką skrętną :)

Sorry, ale jak można nie widzieć różnicy ? wystarczy się przejechać po dziurawej drodze i to z normalną prędkością, i już wiadomo jaki mamy zawias z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na szczęście w bmw i w merolach nie montowali żadnych belek :P

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

W ciężarówkach to były raczej resory.

 

Nie widziałem w sumie nigdy ciężarówki z belką skrętną, podasz jakieś przykłady? Na myśl mi przychodzą tylko jakieś azjatyckie wynalazki - jeśli już. Tak to wszystko ma napęd na tylną oś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...