Skocz do zawartości

Ponownie - garaż motocyklowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jak w temacie czyli garaż na motocykl. Temat już kiedyś poruszany ale cena 4500 za garażyk to przesada. Na allegro widziałem coś za 2800, to dużo mniej ale jak pomyślę, że przy budowie domu mój ponad 4 metrowy garaż z blachy kosztował niecałe 2500 to próbuje się nie zaśmiać jak to widzę. Czy ktoś ma jakieś dojścia do mniejszych sklepików, które takie rzeczy robią taniej lub po prostu innego produktu? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że posiadam blaszaka naskrobie kilka zdań. Jak kupować to tylko z dachem spadzistym, sypnie mocniej śniegiem i się zwyczajnie dach zawali. Zaraz po zakupie koniecznie zakotwiczyć. Mój stał na miejscu starego blaszaka bez ocynku, ruda tak wyżarła że wszędzie dziury nie opłacało się tego robić także pozostaje wylewka, ewentualnie jak mamy już gotowe podłoże to przykręcamy śrubami. Po trzecie ocieplenie inaczej będzie masakryczna wilgoć ( lepiej już chyba trzymać moto pod pokrowcem na dworze). Ja ociepliłem styropianem i przykręciłem deskami podłogowymi z rozbiórki salonu. Polecam wymiary minimum 3x5, w następnym roku zrobię jeszcze elektrykę bo brak światła wyklucza wieczorne dłubanie w ciepłe dni. W zimę jedyny plus taki że motocykle nie stoją pod chmurka, ale niestety podłubać się przy nich na minusie nie da. Ja z zakupem, materiałami, wylewką zamknąłem się w 2300 zł z pomocą kumpla, także polecam jak ktoś chce tani garaż, bez pozwolenia na budowę. Póki co 5 lat mija, dalej stoi i ani grama rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć, zastanawiam się nad kupnem małego garażu blaszanego na motocykl. Czy ktoś z Was posiada taki albo słyszał o czymś takim? byłem w jednej firmie która robi takie garaże ale kwota jest stanowczo za duża.

Jeśli ktoś z Was miałby jakiś namiar to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile sobie zazyczyli ? Jakis link ?

 

Nie myslales zmienic koncepcje na drewniany ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszak ma swoje wady, musisz dbac , lakierowac.

 

Drewno przelecisz mazidlem i masz na dluzszy czas spokuj, do tego jedna zaleta, mozesz zrobic go sam i to za grosze. A jak sie uprzesz to od wewnatrz mozesz wylozyc blacha.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym wolał jednak drewniany - chyba (nie znam się ale tak myślę) jest lepszy jeśli chodzi o kwestię wilgoci

zwykły blaszak na motocykl to kwota poniżej 1kzł - nie licząc "fundamentu" i jakiejś posadzki



Blaszak ma swoje wady, musisz dbac , lakierowac.

 

Drewno przelecisz mazidlem i masz na dluzszy czas spokuj, do tego jedna zaleta, mozesz zrobic go sam i to za grosze. A jak sie uprzesz to od wewnatrz mozesz wylozyc blacha.

 

:crossy:

ocynk chcesz lakierować?

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocynk chcesz lakierować?

 

Nie ameilneum :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić reklamy konkretnej firmie wyszukaj w google pod hasłem "garaż blaszany konfigurator"

Łatwo można wybrać parametry jakie Cię interesują i od razu poznasz koszt. Taki garaż blaszany na samo moto to ok 1200-1500zł.

Również od 10 lat użytkuję blaszaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bede stawial garazyk. Jako ze lubie dlubac to steierdzilem ze postawie z paneli kanapkowych.

Moze troszke drozej ale same plusy.

Blacha cynkowana, od razu dobrze oizolowany i latwo sie stawia, nie trzeba konstrukcji robic jak w przypadku samej blachy. I estetycznie.

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tem nic nei bedze stawial, bo juz postawilem murowana bude dla psy, o powierzchni 49 m2

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...