Skocz do zawartości

rzeźba z f3, kilka problemów


Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

mam problem.. otóż ostatnio wyjechałem swoją CBR'ką przelecieć się po mieście, wszystko w porządku do czasu gdy paliłem gume na pół sprzęgle(dopiero się uczę), skończyłem wrzuciłem jedynkę no i ruszyłem.. ale moto gdy dodałem więcej gazu to w ogóle nie chciał jechać, czyżbym spalił sprzęgło ? Druga sprawa, gdy wrzucałem trójkę przed paleniem gumy już, to moto miało strasznego muła, jakby się dławił czy coś, znacie na to odpowiedź ?

 

CBR F3 98r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chcesz tanio sprzedać bo widzę, że ten sprzęt Cię przerasta? :P

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, kieruje do was małe pytanko, dotyczące ssania w hondzie cbr 600 z 98 r. otóż przerabiam moto pod stunt i chciałbym się od was dowiedzieć jesli odłącze ssanie, to czy będe mial problemy z odpaleniem ? Druga sprawa, poszukuje jakiegoś włącznika, malutkie do świateł, możecie coś zaoferować ? Bardzo bym prosił o zdjęcia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawisz bogatą mieszankę to może i będzie odpalał bez ssania ale zdrowe to na pewno nie będzie. Lepiej chyba założyć ssanie od CBR 900 na przykład. Tam jest inny rodzaj cięgna który można zamontować w dowolnym miejscu, niekoniecznie na kierownicy.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie jestem kumaty w tych sprawach więc wole się najpierw was o coś spytać, zanim coś zepsuje. ;D Chce je ściągnąć z kierownicy, bo mi się to po prostu NIE PODOBA ;) jeśli wiecie w jaki sposób mogę je przenieść gdzie indziej, to piszcie.. będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle jaka wajcha od ssania ze starych wiatrołapów(albo zdjęta z jakiegoś chińskiego gaźnika) , montujesz gdzie ci pasi , podpinasz dorabianą linkę i włala !

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!!

 

mam pytanie, wiecie moze jak wyspawać taki stelaż i pozbyć się instalacji na nim.. ? Potrzebuje zrobić tak jak na tym zdjęciu:

 

1526978_594604453943793_1713450557_n.jpg

bardzo mi na tym zależy bo w sumie jeszcze nie widziałem ładniejszej f3 przerobionej pod STUNT. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty za rzeźbę w gównie uskuteczniasz. Ten włącznik nie jest hermetyczny to raz. Dwa, że Twoje zdjęcia nic nie ilustrują.
Jeśli już nawet chcesz podłączyć ten włącznik to potrzebujesz miernik, przekaźnik (bo ten włącznik stopi się po chwili zasilania świateł). Zaciskane konektory kombinerkami zemszczą się szybciej niż byś chciał, należy wszystko lutować.
Jeśli jest to oryginalna instalacja to wrzuć schemat...

Mogę pomóc ale jak sam wykażesz się pełną informacją o tym co chcesz zrobić, w czym i na jakich zasadach.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...